Передача в оренду без проведення аукціону притулку для дітей комунальної власності Суворовської селищної ради
1,00 грн
з ПДВ4 роки 11 місяців 29 днів
Галерея 5 зображень
Стан погоджень та рішень
Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку
Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)
Погодження уповноваженого органу управління
Погодження органу охорони культурної спадщини
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Правила та умови передачі об'єкта в оренду
Дані про вартість об'єкту
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Склад об'єкту
| № | Назва | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Оренда притулку для дітей
Нерухомість
Код CAV: 04100000-9 Житлова нерухомість
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 885.6 кв. м |
Адреса: Україна, 68633, Одеська область, Суворове, Пушкіна вулиця, будинок 26 |
|
Опис:
Передача в оренду без проведення аукціону "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Ізмаїльської районної державної адміністрації Одеської області" притулок для дітей, що знаходиться за адресою: вулиця Незалежності (колишня Пушкіна) 26, смт Суворове Ізмаїльського району Одеської області загальною площею 885,6 м2, згідно технічного паспорта) – для розміщення притулку для дітей.
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
885.6
Площа ділянки, кв. м:
11300.0
Рік будівництва:
1974
Технологія будівництва:
Монолітно-каркасна
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар сплачує комунальні послуги самостійно
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО - ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ є балансоутримувачем
Координати:
Широта: 45.579489982809925 Довгота: 28.9894366520302
|
|||
Розташування на мапі
Документи об'єкту 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Не вказано | 1 черв. 2023 17:55 | |
| Не вказано | 1 черв. 2023 17:55 | |
| Не вказано | 1 черв. 2023 17:55 | |
| Не вказано | 1 черв. 2023 17:55 | |
| Не вказано | 1 черв. 2023 17:55 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список об'єктів орендодавця СУВОРОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Частина нежитлового приміщення (№ 28 згідно технічного паспорта від 05.10.2009): частина спортивної зали комплексної дитячо-юцацької спортивної школи Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, загальною площею 200 кв.м., розташована за адресою: Одеський район, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Захисників України, 8-Е.
697,28 грн без ПДВ
5 років
949.6 кв. м
Дивитись9/100 частин нежитлових приміщень підвалу площею 78,2 кв.м від загальної площі 652,4 кв.м кв.м, з урахуванням міст загального користування, що розташовані за адресою: м. Одеса, пров. Середньофонтанський, 16/18, приміщення № 506
0,00 грн без ПДВ
5 років
652.4 кв. м
ДивитисьНежитлові будівлі, вул. Соборна 74, м. Білгород-Дністровський
Не вказано
Не вказано
556.5 кв. м
Дивитись