Житловий будинок (будинок священника)

Орендна плата

0,01 грн

з ПДВ
Строк оренди

49 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230425-47048
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
25 квіт. 2023 14:58
Дата редагування:
25 квіт. 2023 14:58

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2058492732214

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Феодосіївської сільської ради №1 від 18.11.2022 «Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Феодосіївської сільської ради для передачі в оренду без проведення аукціону»

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
49 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Релігійні організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
0,01 грн з ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
24. Релігійні організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній, які на момент введення в дію Закону України “Про оренду державного та комунального майна” безоплатно використовували об’єкт оренди на підставі договору позички або іншого договору для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній
Ринкова вартість:
1 041 330,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 січ. 2023 00:00

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Житловий будинок (будинок священника)

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

79.1 кв. м

Адреса:

Україна, 08681, Київська область, Рославичі,
Опис:
Житловий будинок (будинок священника) площею 79,1 кв. м, що знаходиться за адресою: вул. Спасо-Преображеньська, 5-Б в с. Рославичі Обухівського району Київської області.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
79.1
Координати:
Широта: 50.24694965607238 Довгота: 30.441806945425828

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43997288
Адреса:
Україна, Київська область, Ходосівка, Панаса Мирного 2, КОАТУУ: 3222487001, ХОДОСІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Бадікін Руслан
E-mail:
Телефон:
+380637854080

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області
ЄДРПОУ:
43997288
Адреса:
Україна, Київська область, Ходосівка, Панаса Мирного 2, КОАТУУ: 3222487001, ХОДОСІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Бадікін Руслан
E-mail:
Телефон:
+380637854080

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення загальною площею 126,0 м кв., розташованого за адресою: Київська обл., Фастівський район, м. Боярка, вул. Лисенка, 11/23

Оренда нежитлового приміщення загальною площею 126,0 м кв., розташованого за адресою: Київська обл., Фастівський район, м. Боярка, вул. Лисенка, 11/23
Ім'я:
Кириченко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380509149978 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23568909
Орендна плата

110,00 грн з ПДВ

Строк оренди

3 роки

Площа

126 кв. м

Дивитись

Частина нежитлових приміщень будівлі корпусу №47

Частина нежитлових приміщень будівлі корпусу №47
Ім'я:
Ігнатуша Анатолій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676567648 ЄДРПОУ:
24736177
Орендна плата

77 265,68 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

82.8 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись