Частина нежитлового приміщення, загальною площею 36,80 кв.м, що знаходиться на першому поверсі двоповерхового житлового будинку (гуртожиток) за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Прямобалка, вул. Свободи, буд. 18

Орендна плата

75,83 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230310-03375
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
10 бер. 2023 14:53
Дата редагування:
10 трав. 2023 10:43

Галерея 5 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 2080191451204

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 40 сесії Арцизької міської ради від 24.02.2023 № 1579 - VIII "Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 40 сесії Арцизької міської ради від 24.02.2023 № 1578 - VIII "Про намір передачі в оренду майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади, яке перебуває на балансі Арцизької міської ради"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 40 сесії Арцизької міської ради від 24.02.2023 № 1579 - VIII "Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Майно може бути використане для об`єктів поштового зв`язку та розміщення суб`єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
75,83 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Розмір орендної плати за базовий місяць розрахований відповідно до п.7 Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затверджено постановою КМУ від 28.04.2021р. № 630
Залишкова балансова вартість:
91 000,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення, загальною площею 36,80 кв.м.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

36.8 кв. м

Адреса:

Україна, 68440, Одеська область, село Прямобалка, вулиця Свободи, буд. 18
Опис:
Частина нежитлового приміщення, загальною площею 36,80 кв.м, що знаходиться на першому поверсі двоповерхового житлового будинку (гуртожиток) за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Прямобалка, вул. Свободи, буд. 18

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
395.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.8
Площа ділянки, кв. м:
1918.0
Житлова площа, кв. м:
195.2
Рік будівництва:
1970
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 45.8923198235 Довгота: 29.3046998977

Розташування на мапі

Документи об'єкту 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 10 бер. 2023 14:53
Документ 10 бер. 2023 14:53
Документ 10 бер. 2023 14:53
Інше 10 бер. 2023 14:53
Інше 10 бер. 2023 14:53
Інше 10 бер. 2023 14:53
Інше 10 бер. 2023 14:53
Інше 10 бер. 2023 14:53
Документ 10 бер. 2023 14:53
Документ 10 бер. 2023 14:53

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04057037
Адреса:
Україна, 68400, Одеська область, р-н. Болградський м. Арциз, вул. Соборна буд. 46, КОАТУУ: 5100000000, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ОДЕСА

Основний контакт

Ім'я:
Прохорова Людмила
E-mail:
Телефон:
+380679324614
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Арцизька міська рада
ЄДРПОУ:
04057037
Адреса:
Україна, 68401, Одеська область, місто Арциз, вулиця Соборна, буд. 46, КОАТУУ: 5120410100, АРЦИЗ

Основний контакт

Ім'я:
Людмила ПРОХОРОВА
E-mail:
Телефон:
+380679324614
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця АРЦИЗЬКА МІСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Частина нежитлової будівлі (харчоблоку на першому поверсі), площею 53,06 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКОЮ ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ №95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Частина нежитлової будівлі (харчоблоку на першому поверсі), площею 53,06 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКОЮ ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ №95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Ім'я:
Рудь Світлана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380960776284 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25033420
Орендна плата

53,06 грн з ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

53.06 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ігнатенко Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380486865244 ЄДРПОУ:
25427633
Орендна плата

972,27 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

49.1 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ігнатенко Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380486865244 ЄДРПОУ:
25427633
Орендна плата

156,20 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

64 кв. м

Дивитись