Частина нежитлового приміщення загальною площею 40,3 кв.м. що складається з кабінетів: №15 площею 14,3 кв.м., №34 площею 17,2 кв.м., №35 площею 8,8 кв.м., по вул. Соборна,48

Орендна плата

1,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

Не вказано

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230213-57757
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
13 лют. 2023 15:11
Дата редагування:
5 січ. 2024 13:32

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про включення об'єкту нерухомого майна до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Ржищівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону від 03.02.2023 року №2059-31-08

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про наміри передати в оренду частину нижитлового приміщення, розташованого за адресою: вул. Соборна, 48, в м. Ржищів Обухівського району Київської області від 19 січня 2023 року № 14

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення Ржищівської міської державної нотаріальної контори

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн з ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.13 МЕТОДИКА розрахунку орендної плати за державне майно
Первісна балансова вартість:
16 101,86 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
6 961,96 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлової приміщення в м.Ржищів по вул. Соборна,48

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

40.3 кв. м

Адреса:

Україна, 09230, Київська область, Ржищів, Соборна,48
Опис:
Частина нежитлового приміщення загальною площею 40,3 кв.м. що складається з кабінетів: №15 площею 14,3 кв.м., №34 площею 17,2 кв.м., №35 площею 8,8 кв.м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
40.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
968.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.96714439978178 Довгота: 31.040421486321602

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна,22, КОАТУУ: 3211300000, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна,22, КОАТУУ: 3211300000, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

51.9 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення (ігрова кімната, перший поверх будівлі) площею 48,6 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (ігрова кімната, перший поверх будівлі) площею 48,6 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

48.6 кв. м

Дивитись

Приміщення №45 – 40,70кв.м на 2-му поверсі нежитлової будівлі "Центр професійного розвитку", що знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Славутич, вул. Збройних Сил України, буд. №3.

Приміщення №45 – 40,70кв.м на 2-му поверсі нежитлової будівлі "Центр професійного розвитку", що знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Славутич, вул. Збройних Сил України, буд. №3.
Ім'я:
Халіпова Наталя Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011 Факс:
+380457926868
Веб сайт: ЄДРПОУ:
26539541
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

40.7 кв. м

Дивитись