Нежитлове приміщення №6

Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20221111-59450
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
11 лист. 2022 11:52
Дата редагування:
11 лист. 2022 11:52

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Боярської міської ради № 27/1731 від 07.10.2022 року «Про погодження предачі частини нежитлового приміщення комунальної власності Боярської міської територіальної громади в оренду без проведення аукціону за адресою: Київська область, Фастівський район, м. Боярка, вул. П. Сагайдачного 30»

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Боярської міської ради № 27/1731 від 07.10.2022 року «Про погодження предачі частини нежитлового приміщення комунальної власності Боярської міської територіальної громади в оренду без проведення аукціону за адресою: Київська область , Фастівський район, м. Боярка, вул. П. Сагайдачного 30»

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Боярської міської ради № 27/1731 від 07.10.2022 року «Про погодження предачі частини нежитлового приміщення комунальної власності Боярської міської територіальної громади в оренду без проведення аукціону за адресою: Київська область , Фастівський район, м. Боярка, вул. П. Сагайдачного 30»

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Боярської міської ради № 27/1731 від 07.10.2022 року «Про погодження предачі частини нежитлового приміщення комунальної власності Боярської міської територіальної громади в оренду без проведення аукціону за адресою: Київська область , Фастівський район, м. Боярка, вул. П. Сагайдачного 30»

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
1 рік
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення №6

Нерухомість
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

10.2 кв. м

Адреса:

Україна, 08153, Київська область, Боярка, 30, Петра Сагайдачного вулиця
Опис:
Нежитлове приміщення на першому поверсі. Фундамент – цегла; Зовнішні стіни – цегла; Дах – шифер; Внутрішні двері – дерев’яні. За дверима наявна металева решітка; Вікна – металопластик; Підлога – дошка, лінолеум; Стеля – пофарбовано; Стіни – пофарбовано.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
3.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
укладення окремого договору з компенсації
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
ні
Координати:
Широта: 50.3346579624 Довгота: 30.2941807924

Розташування на мапі

Документи об'єкту 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 11 лист. 2022 11:52
Інше 11 лист. 2022 11:52
Інше 11 лист. 2022 11:52
Документ 11 лист. 2022 11:52

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34702930
Адреса:
Україна, 08154, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, вул. Петра Сагайдачного, буд. 30, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Гонтар Олександр
E-mail:
Телефон:
+380989425700
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство "Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства" Боярської міської ради
ЄДРПОУ:
34702930
Адреса:
Україна, 08154, Київська область, місто Боярка, 08154, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, місто Боярка, ВУЛИЦЯ ПЕТРА САГАЙДАЧНОГО, будинок 30, КОАТУУ: 3222410300, БОЯРКА

Основний контакт

Ім'я:
Гонтар Олександр
E-mail:
Телефон:
+380989425700

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОЯРСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Гордійчук Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380974163217 ЄДРПОУ:
39806952
Орендна плата

2 510,00 грн без ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

9.38 кв. м

Дивитись

Відділ культури виконавчого комітету Обухівської міської ради

Відділ культури виконавчого комітету Обухівської міської ради
Ім'я:
Ірина Ніколаєнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380975003255 ЄДРПОУ:
37361829
Орендна плата

76,66 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

7.4 кв. м

Дивитись

Частина приміщення 16.6 кв.м. яке розташоване в одноповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, село Нова Олександрівка, вул. Українська, 18.

Частина приміщення 16.6 кв.м. яке розташоване в одноповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, село Нова Олександрівка, вул. Українська, 18.
Ім'я:
Згурівська селищна рада Київської області Броварського району
E-mail: [email protected] Телефон: +380974963837 ЄДРПОУ:
04360296
Орендна плата

16,60 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки

Площа

16.6 кв. м

Дивитись