частина будівлі котельні №19, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Прикордонників, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20221025-16654
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
25 жовт. 2022 10:04
Дата редагування:
25 жовт. 2022 10:04

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Фастівської міської ради Київської області від 13.10.2022 №86-ХХVIII-VIII "Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення частини будівлі котельні №19, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Прикордонників, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення водогрійних твердопаливних котлів для опалення будівель бюджетних установ та закладів

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
228 800,36 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

частина будівлі котельні №19

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

200 кв. м

Адреса:

Україна, 08500, Київська область, Фастів, вул.Героїв Прикордонників, 1-А
Опис:
нерухоме майно - частина будівлі котельні №19, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Прикордонників, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
200.0
Координати:
Широта: 50.0808323 Довгота: 29.9274311

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34446857
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, пл.Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
ЄДРПОУ:
04054926
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, пл.Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Фастівська міська рада

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухі...
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

118 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення № 64, що знаходиться в нежитловій будівлі літ. «А-3», площею 148,15 м2 за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 121

Частина нежитлового приміщення № 64, що знаходиться в нежитловій будівлі літ. «А-3», площею 148,15 м2 за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 121
Ім'я:
Гребенюк Руслан Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380456358674 ЄДРПОУ:
20577351
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Площа

148.15 кв. м

Дивитись