Частина нежитлового приміщення площею 2, 0 кв.м., за адресою: вул. Коваліва, 42, м. Борислав, Львівська область.

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20221017-37072
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
17 жовт. 2022 15:53
Дата редагування:
1 лист. 2024 09:44

Галерея 1 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Цільове використання – розміщення банкомату. Відповідно до п. 29 Порядку, не може використовуватися за будь-яким цільовим призначенням майно закладів охорони здоров'я.
Додаткові умови оренди майна:
- Обмеження щодо використання майна, а саме - об‘єкт оренди може бути використаний за конкретним цільовим призначенням – розміщення банкомату. - Орендар сплачує 50% розміру орендної плати на рахунок Орендодавця та 50% до місцевого бюджету. - крім орендної плати Орендар самостійно відшкодовує витрати балансоутримувача на утримання майна, передбачені договором оренди. - Орендар відшкодовує орендодавцеві вартість спожитої електроенергії та земельний податок. - Орендар повинен відповідати вимогам статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна". - Орендні канікули не передбачені. - Суборенда не допускається. - В дату укладання договору оренди або до такої дати переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити орендну плату за один місяць (авансовий внесок) на підставі протоколу про результати електронного аукціону.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
8 471,00 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Оренда частини нежитлового приміщення площею 2, 0 кв.м., за адресою: вул. Коваліва, 42, м. Борислав, Львівська область

Нерухомість
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 кв. м

Адреса:

Україна, 82300, Львівська область, Борислав, вулиця С.Коваліва, 42
Опис:
Нежитлове приміщення загальною площею 2, 0 кв.м., розташоване на першому поверсі у будівлі, в якій розміщується центр первинної медико-санітарної діагностики КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава»у .Стан об’єкта - задовільний. Термін оренди – 5 років. Даний об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини.Цільове призначення -для розміщення банкомату. Детальна інформація про об'єкт оренди та умови аукціону міститься у додатках до даного оголошення.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
755.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.28944635726568 Довгота: 23.44258189201355

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 17 жовт. 2022 15:53

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
20763591
Адреса:
Україна, 82300, Львівська область, м. Борислав, вул. Куліша, 41А, КОАТУУ: 4610300000, БОРИСЛАВ

Основний контакт

Ім'я:
Головчак Віталій Степанович
E-mail:
Телефон:
+380975533477

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня м. Борислава"
ЄДРПОУ:
20763591
Адреса:
Україна, 82300, Львівська область, м. Борислав, вул. Куліша, 41А, КОАТУУ: 4610300000, БОРИСЛАВ

Основний контакт

Ім'я:
Головчак Віталій Степанович
E-mail:
Телефон:
+380975533477

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня м. Борислава"

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 26-А

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 26-А
Ім'я:
Управління комунальної власності ДЕР ЛМР
E-mail: [email protected] Телефон: +380675220885 ЄДРПОУ:
25558625
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Повітряна, 99

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Повітряна, 99
Ім'я:
Управління комунальної власності ДЕР ЛМР
E-mail: [email protected] Телефон: +380675220885 ЄДРПОУ:
25558625
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення площею 2кв.м., розташоване на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі гінекологічного корпусу за адресою: м.Дрогобич, вул.Шептицького,9

Нежитлове приміщення площею 2кв.м., розташоване на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі гінекологічного корпусу за адресою: м.Дрогобич, вул.Шептицького,9
Ім'я:
Коцюба Андрій Єгорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380977208210 ЄДРПОУ:
13815703
Орендна плата

636,00 грн з ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

2 кв. м

Дивитись