оренда нежитлового приміщення без проведення аукціону службового приміщення площею 11,4 кв.м, що знаходиться за адресою м.Богуслав, вул. Острів, 2

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220930-26255
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
30 вер. 2022 12:24
Дата редагування:
3 жовт. 2022 15:18

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення Богуславської міської ради двадцять сьомої сесії восьмого скликання №2778-27-VIII від 31.01.2022року

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Богуславської міської ради двадцять третьої сесії восьмого скликання №2152-VIII від 29.10.2021

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
1 рік
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
для розміщення громадської приймальні народного депутата України Колюха Валерія Вікторовича

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Службове приміщення площею 11,4 кв.м, що знаходиться за адресою м.Богуслав, вул. Острів,2

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

11.4 кв. м

Адреса:

Україна, 09701, Київська область, Богуслав, Івана Франка вулиця
Опис:
оренда приміщення без проведення аукціону площею 11,4 кв.м, що знаходиться за адресою м.Богуслав, вул. Острів,2

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
6637.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.4
Рік будівництва:
1975
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.54291 Довгота: 30.87414

Розташування на мапі

Документи об'єкту 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 3 жовт. 2022 11:44
Документ 3 жовт. 2022 11:44

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43723123
Адреса:
Україна, 09701, Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул.Шевченка, буд. 40, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Гаращенко Світлана
E-mail:
Телефон:
+380503596440

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Соціально-гуманітарне управління ВК Богуславської міської ради
ЄДРПОУ:
43723123
Адреса:
Україна, 09701, Київська область, Богуслав, вул.Шевченка, 40, КОАТУУ: 3223100000, ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН/М.ОБУХІВ

Основний контакт

Ім'я:
Гаращенко Світлана
E-mail:
Телефон:
+380503596440

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Богуславська міська рада
ЄДРПОУ:
25299709
Адреса:
Україна, 09701, Київська область, Богуслав, Франка Івана,4, КОАТУУ: 3223100000, ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН/М.ОБУХІВ

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Кулікова
E-mail:
Телефон:
+380685285147

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Соціально-гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Гордійчук Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380974163217 ЄДРПОУ:
39806952
Орендна плата

2 510,00 грн без ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

9.38 кв. м

Дивитись

Відділ культури виконавчого комітету Обухівської міської ради

Відділ культури виконавчого комітету Обухівської міської ради
Ім'я:
Ірина Ніколаєнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380975003255 ЄДРПОУ:
37361829
Орендна плата

76,66 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

7.4 кв. м

Дивитись

Частина приміщення 16.6 кв.м. яке розташоване в одноповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, село Нова Олександрівка, вул. Українська, 18.

Частина приміщення 16.6 кв.м. яке розташоване в одноповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, село Нова Олександрівка, вул. Українська, 18.
Ім'я:
Згурівська селищна рада Київської області Броварського району
E-mail: [email protected] Телефон: +380974963837 ЄДРПОУ:
04360296
Орендна плата

16,60 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки

Площа

16.6 кв. м

Дивитись