нежитлове приміщення

Орендна плата

10 148,27 грн

без ПДВ
Строк оренди

1 рік

Опубліковано оголошення
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220929-17998
Тип власності:
Державна
Дата публікації:
29 вер. 2022 13:04
Дата редагування:
29 вер. 2022 14:41

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Опубліковано оголошення
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
від 26.09.22 №15/16-2022/162690 (1014030)

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
1 рік
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Діяльність у сфері освіти, курси і тренінги
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
10 148,27 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
34 947 703,75 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 014 826,51 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРАКТИВНІ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ"
ЄДРПОУ:
42216158
Адреса:
Україна, 02093, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 30, офіс 201

Основний контакт

Ім'я:
Карпова Н.Ю.
E-mail:
Телефон:
+380951452333

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нерухоме майно

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

63.3 кв. м

Адреса:

Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, провулок Несторівськи, 4, Шевченківський район, Київ, місто Київ
Опис:
оренда нежитлового приміщення площею 63,3кв. метра по провулку Несторівський, 4

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
63.3
Координати:
Широта: 50.35245221655679 Довгота: 30.626016785805223 Висота: 6

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
40159706
Адреса:
Україна, 04053, Київ, Шевченківський район, провулок Несторівський, 4

Основний контакт

Ім'я:
Оніщенко Оксана Йосипівна
E-mail:
Телефон:
+380672754798

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:
40159706
Адреса:
Україна, 04053, Київ, місто Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 4

Основний контакт

Ім'я:
Ляхович Я.І.
E-mail:
Телефон:
+380442357936

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:
20064120
Адреса:
Україна, 01008, Київ, місто Київ, вул.Грушевського Михайла, будинок 5

Основний контакт

Ім'я:
Літус Л.В.
E-mail:
Телефон:
+380442558428

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись