Передача в оренду без проведення аукціону частини приміщення фельдшерського пункту, загальною площею 23,1 м кв., що знаходиться за адресою: вул. Партизанська, 25, с.Сулак, Ніжинський район, Чернігівська область, терміном на 5 років під розміщення Сулацького бібліотечного пункту відділу культури і туризму Носівської міської ради

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220831-14862
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
31 серп. 2022 14:54
Дата редагування:
21 вер. 2022 11:22

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення двадцять третьої сесії Носівської міської ради восьмого скликання від 15 липня 2022 року №9/23/VIII

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення двадцять третьої сесії Носівської міської ради восьмого скликання від 15 липня 2022 року №9/23/VIII

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення Сулацького бібліотечного пункту відділу культури і туризму Носівської міської ради

Графік оренди

Графік:
Графік використання встановлює Орендар за погодженням Орендодавця

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Первісна балансова вартість:
2 099,50 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,01 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Передача в оренду без проведення аукціону частину приміщення фельдшерського пункту, загальною площею 23,1 м кв., що знаходиться за адресою: вул. Партизанська, 25, с.Сулак, Ніжинський район, Чернігівська область, терміном на 5 років під розміщення Сулацького бібліотечного пункту відділу культури і туризму Носівської міської ради

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

23.1 кв. м

Адреса:

Україна, 17130, Чернігівська область, село Сулак, вулиця Партизанська, 25
Опис:
Частина приміщення фельдшерського пункту, з окремим входом, загальною площею 23,1 м кв., що знаходиться за адресою: вул. Партизанська, 25, с.Сулак, Ніжинський район, Чернігівська область під розміщення Сулацького бібліотечного пункту відділу культури і туризму Носівської міської ради

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
23.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
114.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
23.1
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.96639 Довгота: 31.75611

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 31 серп. 2022 14:54

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
38073028
Адреса:
Україна, 17100, Чернігівська область, м. Носівка, вул. Центральна, буд. 53, КОАТУУ: 7400000000, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Карапа Гульміра
E-mail:
Телефон:
+380988430343
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Носівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Носівської міської ради
ЄДРПОУ:
38073028
Адреса:
Україна, 17100, Чернігівська область, НОСІВКА, НОСІВСЬКИЙ, КОАТУУ: 7423800000, НОСІВСЬКИЙ РАЙОН/М.НОСІВКА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про уповноважену особу, затверджене наказом КНП "Носівський районний центр ПМСД" від 06.07.2020 №31-аг (зі змінами)

Основний контакт

Ім'я:
Гульміра Карапа
E-mail:
Телефон:
+380988430343

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Носівська міська рада
ЄДРПОУ:
04061984
Адреса:
Україна, 17100, Чернігівська область, НОСІВКА, НОСІВСЬКИЙ, КОАТУУ: 7423800000, НОСІВСЬКИЙ РАЙОН/М.НОСІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Ігнатченко В.М.
E-mail:
Телефон:
+380979242525

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103
Ім'я:
Бицька Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380959281621 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04415867
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

32.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110

Нежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Черніг...
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464322433 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

33,96 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

15.9 кв. м

Дивитись

Оренда нежитлового приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – «2-10») загальною площею – 17,3кв.м., корисною площею – 12,0кв.м., що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110.

Оренда нежитлового приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – «2-10») загальною площею – 17,3кв.м., корисною площею – 12,0кв.м., що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська об...
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464322433 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

17,30 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

17.3 кв. м

Дивитись