Будівля котельні №14

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220823-38612
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
23 серп. 2022 10:56
Дата редагування:
23 серп. 2022 10:56

Галерея 8 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
реєстраційний номер об"єкта нерухомого майна 2624107332140

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Фастівської міської ради Київської області від 14.07.2022 №16-XXIV-VIII "Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення будівлі котельні №14, що знаходиться за адресою: вул. Л.Толстого, 15-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення водогрійного твердопаливного котла та комплектуючих для опалення будівель закладів освіти

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
115 890,00 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Будівля котельні №14

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

81.5 кв. м

Адреса:

Україна, 08500, Київська область, Фастів, вулиця Льва Толстого, 15-А
Опис:
Нерухоме майно - будівля котельні №14, за адресою: вулиця Л.Толстого, 15-А, місто Фастів, Фастівський район, Київська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
81.5
Координати:
Широта: 50.0746863 Довгота: 29.915611

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56
Не вказано 23 серп. 2022 10:56

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34446857
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, площа Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина
E-mail:
Телефон:
+0456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Фастівської міської ради Київської області
ЄДРПОУ:
20078004
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, вулиця Льва Толстого, 9, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Давиденко Вячеслав
E-mail:
Телефон:
+0456554483

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Фастівська міська рада

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухі...
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

118 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

51.9 кв. м

Дивитись