Частина будівлі котельні №18

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220818-78297
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
18 серп. 2022 14:54
Дата редагування:
18 серп. 2022 14:54

Галерея 5 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
реєстраційний номер об"єкта нерухомого майна 2620092732140

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Фастівської міської ради від 14.07.2022 №11-ХХІV-VIII "Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення частини будівлі котельні №18, що знаходиться за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення водогрійних твердопаливних котлів для опалення будівель бюджетних установ та закладів

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
82 777,42 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина будівлі котельні №18

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

60 кв. м

Адреса:

Україна, Київська область, Фастів, провулок Шевченка, 2-А
Опис:
Нерухоме майно - частина будівлі котельні №18, за адресою: провулок Шевченка, 2-А, місто Фастів, Фастівський район, Київська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.0
Координати:
Широта: 50.0805634 Довгота: 29.9203418

Розташування на мапі

Документи об'єкту 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 18 серп. 2022 14:54
Не вказано 18 серп. 2022 14:54
Не вказано 18 серп. 2022 14:54
Не вказано 18 серп. 2022 14:54
Не вказано 18 серп. 2022 14:54

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34446857
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, площа Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина
E-mail:
Телефон:
+0456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
ЄДРПОУ:
04054926
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, площа Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина
E-mail:
Телефон:
+0456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Фастівська міська рада

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухі...
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

118 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

51.9 кв. м

Дивитись