Нежитлова будівля загальною площею 96,0 м2 за адресою с.Семенівка, Звенигородський район, Черкаська область

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220712-89183
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
12 лип. 2022 15:47
Дата редагування:
22 лист. 2022 17:04

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Ні
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Лисянської селищної ради "Про включення до переліку другого типу об'єктів комунального майна Лисянської селищної територіальної громади, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" від 07.07.2022 №27-4/VIII"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення закладу охорони здоров'я для надання первинної медичної допомоги громадянам
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.10 Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, затвердженої рішенням Лисянської селищної ради від 03.12.2021 №22-2/VIII

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлова будівля загальною площею 96,0 м2 за адресою с.Семенівка, Звенигородський район, Черкаська область

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

96 кв. м

Адреса:

Україна, 19315, Черкаська область, Семенівка, Тропотяги, 26
Опис:
Нежитлова будівля загальною площею 96,0 м2 за адресою с.Семенівка, Звенигородський район, Черкаська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
96.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
96.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04410982
Адреса:
Україна, 19301, Черкаська область, Лисянка, площа Миру, 30

Основний контакт

Ім'я:
Юрій Трепак
E-mail:
Телефон:
+380982816935

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Лисянської селищної ради
ЄДРПОУ:
04410982
Адреса:
Україна, 19301, Черкаська область, Лисянка, пл. Миру, 30, КОАТУУ: 7122855100, ЛИСЯНКА

Основний контакт

Ім'я:
Проценко Анатолій Петрович
E-mail:
Телефон:
+380474962145

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення котельні площею 51,9 м2 з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 5

Частина нежитлового приміщення котельні площею 51,9 м2 з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 5
Ім'я:
Валерій БЕЦУН
E-mail: [email protected] Телефон: +380963862221 ЄДРПОУ:
04409370
Орендна плата

5 700,08 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

51.9 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення котельні площею 86,4 м? з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 15

Частина нежитлового приміщення котельні площею 86,4 м? з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 15
Ім'я:
Валерій БЕЦУН
E-mail: [email protected] Телефон: +380963862221 ЄДРПОУ:
04409370
Орендна плата

6 843,62 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

86.4 кв. м

Дивитись

Частина приміщення, площею 48,5 кв.м., за адресою: вул. Миру,77, м. Городище, Черкаська область

Частина приміщення, площею 48,5 кв.м., за адресою: вул. Миру,77, м. Городище, Черкаська область
Ім'я:
Ніна Іванівна Нестеровська
E-mail: [email protected] Телефон: +380661372661 ЄДРПОУ:
43173325
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

48.5 кв. м

Дивитись