Частина нежитлового приміщення, загальною площею 30,8 кв. м., за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа Івана Франка, 1.

Орендна плата

1,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220711-07497
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
11 лип. 2022 10:00
Дата редагування:
11 лип. 2022 10:00

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Ніжинської міської ради від 21 червня 2022 року № 20-22/2022 " Про включення об'єктів комунальної власності Ніжинської територіальної громади до Переліку другого типу"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Ніжинської міської ради від 21 червня 2022 року № 21-22/2022 "Про передачу в оренду нерухомого майна Ніжинської територіальної громади, без проведення аукціону"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Проведення діяльності у сфері радіомовлення

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн з ПДВ

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення, загальною площею 30,8 кв. м., за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа Івана Франка, 1.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

30.8 кв. м

Адреса:

Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, площа Івана Франка, 1
Опис:
Частина нежитлового приміщення, загальною площею 30,8 кв. м., за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа Івана Франка, 1.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
30.8
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.046535950000006 Довгота: 31.881418329727808

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43250980
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, Овдіївська, будинок 5, КОАТУУ: 7410400000, НІЖИН

Основний контакт

Ім'я:
Онокало Ірина Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+380673625777

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради
ЄДРПОУ:
04061783
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, площа Івана Франка, 1, КОАТУУ: 7410400000, НІЖИН

Основний контакт

Ім'я:
Єфіменко Наталія Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+0463171259

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення загальною площею 54,0 кв. м, корисною площею 34,3 кв. м, розташоване за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49-А

Нежитлове приміщення загальною площею 54,0 кв. м, корисною площею 34,3 кв. м, розташоване за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49-А
Ім'я:
Кузьменко Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380462674904 ЄДРПОУ:
33469496
Орендна плата

900,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

54 кв. м

Дивитись

комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55

комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55
Ім'я:
Луценко Людмила Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380984781400 ЄДРПОУ:
43989827
Орендна плата

3 136,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

61.55 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103
Ім'я:
Бицька Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380959281621 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04415867
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

32.2 кв. м

Дивитись