Проведення аукціону на продовження договору оренди № 3 від 01.10.2003 року державного нерухомого майна загальною площею 19,3 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 та обліковується на балансі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.

Орендна плата

5 418,70 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220623-57288
Тип власності:
Державна
Дата публікації:
23 черв. 2022 13:30
Дата редагування:
23 черв. 2022 13:30

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
878/02.1-12./-22

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
878/02.1-12./-22

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
878/02.1-12./-22

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
10-13/2241/2-22 від 26.01.2022

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення аптечного пункту
Можливість суборенди:
Ні

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в день
Кількість днів:
7 днів в тиждень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
5 418,70 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Стартова орендна плата визначається як: 1% від ринкової вартості об'єкта оренди
Первісна балансова вартість:
11 214,65 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
4 418,54 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
541 870,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 жовт. 2021 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Рябченко Олег Миколайович, Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача: МФ № 5397 від 20.10.2007

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аптечне об'єднання "Біокон"
ЄДРПОУ:
34539443
Адреса:
Україна, 04208, Київ, Київ, Проспект Правди, 80-В

Основний контакт

Ім'я:
Короленко Ганна Сергіївна (директор)
E-mail:
Телефон:
+380933649592

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Проведення аукціону на продовження договору оренди № 3 від 01.10.2003 року державного нерухомого майна загальною площею 19,3 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 та обліковується на балансі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

19.3 кв. м

Адреса:

Україна, 01135, Київ, М.КИЇВ, Вул. В’ячеслава Чорновола, 28/1
Опис:
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 3 від 01.10.2003 року державного нерухомого майна загальною площею 19,3 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 та обліковується на балансі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
19.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
11182.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
19.3
Рік будівництва:
1975
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.450436405512136 Довгота: 30.480477876662242 Висота: 16

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01994089
Адреса:
Україна, 01135, Київ, Київ, Вул. В’ячеслава Чорновола, 28/1

Основний контакт

Ім'я:
Наталія
E-mail:
Телефон:
+380505263278

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Національна Дитяча Спеціалізована Лікарня "Охматдит" МОЗ України
ЄДРПОУ:
01994089
Адреса:
Україна, 01135, Київ, Київ, Вул. В’ячеслава Чорновола, 28/1

Основний контакт

Ім'я:
Жовнір Володимир Аполлінарійович (генеральний директор)
E-mail:
Телефон:
+380442366942

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Міністерство охорони здоров'я
ЄДРПОУ:
00012925
Адреса:
Україна, 01601, Івано-Франківська область, Київ, вул. Грушевського 7

Основний контакт

Ім'я:
-
E-mail:
Телефон:
+380442536194

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Національна Дитяча Спеціалізована Лікарня "Охматдит" МОЗ України

Вас може зацікавити

м. Київ, Оболонський район, вулиця Героїв полку «Азов», 25А окремий елемент благоустрою для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення

м. Київ, Оболонський район, вулиця Героїв полку «Азов», 25А окремий елемент благоустрою для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення
Ім'я:
Лойченко Анастасія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674287203 ЄДРПОУ:
31108609
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

18 кв. м

Дивитись

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Площа

26.4 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення на просп. Науки,33 площею 13,6 кв.м.

Нежитлове приміщення на просп. Науки,33 площею 13,6 кв.м.
Ім'я:
Бучинська Юлія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816624 ЄДРПОУ:
37308812
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

13.6 кв. м

Дивитись