Нежитлова будівля

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220131-65544
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
31 січ. 2022 16:04
Дата редагування:
31 січ. 2022 16:08

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності. Номер запису про право власності/довірчої власності: 40209243 від 21.01.2021 р.

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Козелецької селищної ради восьмого скликання №50-3/VIII від 29 грудня 2020 року "Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Козелецької селищної ради восьмого скликання №50-3/VIII від 29 грудня 2020 року "Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Пункт 10
Первісна балансова вартість:
408 925,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
47 093,25 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
ЄДРПОУ:
21390940
Адреса:
Україна, 14005, Чернігівська область, Чернігів, П'тяницька, 83 а

Основний контакт

Ім'я:
Юрченко Юрій Дмитрович
E-mail:
Телефон:
+380462676016

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлова будівля

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

404.5 кв. м

Адреса:

Україна, 17000, Чернігівська область, Козелець, вул. Незалежності, 3
Опис:
Двоповерхова будівля 1974 року побудови, розташована в центрі селища, облаштована для зручного обслуговування клієнтів.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
404.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
404.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
258.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
придатна
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє

Документи об'єкту 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 31 січ. 2022 16:04
Технічні специфікації 31 січ. 2022 16:04
Технічні специфікації 31 січ. 2022 16:04

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04412419
Адреса:
Україна, 17000, Чернігівська область, Козелець, Соборності, 27, КОАТУУ: 7422055100, КОЗЕЛЕЦЬ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 14 грудня 2020 року № 02-1/VIII "Про початок повноважень Козелецького селищного голови"

Основний контакт

Ім'я:
Бригинець Валентин Петрович
E-mail:
Телефон:
+380464621367

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Козелецька селищна рада
ЄДРПОУ:
04412419
Адреса:
Україна, 17000, Чернігівська область, Козелець, Ф.Сидорука, 9
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення Козелецької селищної ради восьмого скликання №02-1/VIII від 14 грудня 2020 року "Про початок повноважень Козелецького селищного голови"

Основний контакт

Ім'я:
Бригинець Валентин Петрович
E-mail:
Телефон:
+380464621367

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Частина нежитлової будівлі кінотеатру "Перемоги" загальна площа 378,4 кв.м.,що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, м.Ічня, вул.Воскресінська,буд.15.

Частина нежитлової будівлі кінотеатру "Перемоги" загальна площа 378,4 кв.м.,що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, м.Ічня, вул.Воскресінська,буд.15.
Ім'я:
Купко Микола Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669660208 ЄДРПОУ:
42141561
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

378.4 кв. м

Дивитись

частина виробничих приміщень з гаражем Д-1-2 загальною площею 203,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Піщана, 19

частина виробничих приміщень з гаражем Д-1-2 загальною площею 203,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Піщана, 19
Ім'я:
Лобачов Юрій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380974917434 ЄДРПОУ:
43173325
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

203.7 кв. м

Дивитись

Частина нежитлової будівлі – амбулаторії загальної практики сімейної медицини, с. Іванівка, вул. Самойловича, буд. 1-б загальною площею приміщень 273, 3 кв. м (приміщення літ. I, літ. 1-1 – літ. 1-6, літ. 1-8 – літ. 1-12, літ. 1-15 – літ. 1-23, літ. 1-26)

Частина нежитлової будівлі – амбулаторії загальної практики сімейної медицини, с. Іванівка, вул. Самойловича, буд. 1-б загальною площею приміщень 273, 3 кв. м (приміщення літ. I, літ. 1-1 – літ. 1-6, літ. 1-8 – літ. 1-12, літ. 1-15 – літ. 1-23, літ. 1-26)
Ім'я:
Савенко Петро Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380982705586 ЄДРПОУ:
04412751
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

273.3 кв. м

Дивитись