Нежитлове приміщення (каб.№57) площею 18,5 кв.м. на першому поверсі адмінбудівлі за адресою Черкаська область, смт Лисянка, площа Миру, 30

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211222-71955
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
22 груд. 2021 17:41
Дата редагування:
13 серп. 13:15

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Лисянської селищної ради "Про включення до Переліку другого типу об'єктів комунального майна Лисянської селищної територіальної громади, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" від 21.12.2021 №23-14/VIII"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, інші установи і організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.10 Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, затвердженої рішенням Лисянської селищної ради від 03.12.2021 №22-2/VIII

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення (каб.№57) площею 18,5 кв.м. на першому поверсі адмінбудівлі за адресою Черкаська область, смт Лисянка, площа Миру, 30

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

18.5 кв. м

Адреса:

Україна, 19300, Черкаська область, Лисянка, площа Миру
Опис:
Нежитлове приміщення (каб.№57) площею 18,5 кв.м. на першому поверсі адмінбудівлі за адресою Черкаська область, смт Лисянка, площа Миру, 30

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
18.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
1266.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
18.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар відшкодовує балансоутримувачу вартість наданих комунальних послуг на основі відповідного договору
Координати:
Широта: 49.25046000 Довгота: 30.82784000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 22 груд. 2021 17:41
Фотографічне зображення майна 22 груд. 2021 17:41
Фотографічне зображення майна 22 груд. 2021 17:41

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04410982
Адреса:
Україна, 19301, Черкаська область, Лисянка, площа Миру, 30

Основний контакт

Ім'я:
Юрій Трепак
E-mail:
Телефон:
+380982816935

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Лисянської селищної ради
ЄДРПОУ:
04410982
Адреса:
Україна, 19301, Черкаська область, Лисянка, площа Миру, 30

Основний контакт

Ім'я:
Проценко Анатолій Петрович
E-mail:
Телефон:
+380474962190

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Частина нежитлових приміщень будинку культури загальною площею 27,15 кв.м. за адресою: вул. Шевченка, 22, с.Конела, Уманський район, Черкаська область

Частина нежитлових приміщень будинку культури загальною площею 27,15 кв.м. за адресою: вул. Шевченка, 22, с.Конела, Уманський район, Черкаська область
Ім'я:
Коваль Людмила Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380983475893 ЄДРПОУ:
36000377
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

27.15 кв. м

Дивитись

Оренда частини нежитлового приміщення (кімната №3площею 16,4 кв.м. та частина коридору 1 площею 20,56 кв.м.) загальною площею 36,96 кв.м., що розташовані на першомуповерсі будівлі літ «А-2» за адресою: Черкаська обл., Золотоніський район, Новодмитрівська ТГ, с.Антипівка,вул.Незалежності, №90

Оренда частини нежитлового приміщення (кімната №3площею 16,4 кв.м. та частина коридору 1 площею 20,56 кв.м.) загальною площею 36,96 кв.м., що розташовані на першомуповерсі будівлі літ «А-2» за адресою: Черкаська обл., Золотоніський район, Новодмитрівська ТГ, с...
Ім'я:
Владислав КАРАКАЙ
E-mail: [email protected] Телефон: +380960779941 ЄДРПОУ:
26323373
Орендна плата

1 756,50 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

36.96 кв. м

Дивитись

частина нежилого приміщення першого поверху поліклініки Комунального некомерційного підприємства "Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня" Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області

частина нежилого приміщення першого поверху поліклініки Комунального некомерційного підприємства "Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня" Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Ім'я:
Суперенко Наталія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974704535 ЄДРПОУ:
02005349
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

23.9 кв. м

Дивитись