Нежитлові приміщення

Орендна плата

6 800,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

10 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211215-70535
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 груд. 2021 15:12
Дата редагування:
23 черв. 2022 14:12

Галерея 7 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
10 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
6 800,00 грн без ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Протокол електронного аукціону від 15.12.2021 № LLP001-UA-20211216-84500
Ринкова вартість:
680 000,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 вер. 2021 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Оцінку проведено ТОВ "Оціночна компанія "Аналітик", оцінювач Мокрицький К.І.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ФОП ШАМАЄВА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
ІПН/РНОКПП:
2361111229
Адреса:
Україна, 33027, Рівненська область, Рівне, ОРЛОВА, будинок 36, квартира 32

Основний контакт

Ім'я:
ШАМАЄВА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
E-mail:
Телефон:
+380673643087

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

72.2 кв. м

Адреса:

Україна, 33027, Рівненська область, Рівне, вул. Київська, 12
Опис:
Нежитлові приміщення першого поверху п’ятиповерхової будівлі гуртожитку загальною площею 72,2 кв.м (приміщення №№ 52, 53, 55, 56, 67, 68 в будівлі за літ. «А-5» згідно з технічним паспортом від 13.01.2013 р., виданим КП «Рівненське бюро технічної інвентаризації») за адресою м. Рівне, вул. Київська, 12. Наявний окремий вхід.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
72.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
72.2
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
У балансоутримувача відсутні договірні відносини із постачальниками комунальних послуг щодо забезпечення об'єкту оренди
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Плата за землю не сплачується за місцезнаходженням земельної ділянки за адресою м. Рівне, вул. Київська, 12 в зв'язку із відсутністю сформованої земельної ділянки, а саме виникнення права власності або права користування земельною ділянкою (ст. 269, 270 Податкового Кодексу України)
Координати:
Широта: 50.61592000 Довгота: 26.27639000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Фотографічне зображення майна 23 черв. 2022 14:12
Технічні специфікації 23 черв. 2022 14:12

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
26259563
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Соборна, 12А

Основний контакт

Ім'я:
Усик Олександр
E-mail:
Телефон:
+380362633006

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради
ЄДРПОУ:
26259563
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Соборна, 12А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 04 жовтня 2002 року № 108 та розпорядження міського голови від 14.06.2021 №224-ос

Основний контакт

Ім'я:
Смоловик Олеся Юріївна
E-mail:
Телефон:
+380362634612
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Охмак Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380977675019 ЄДРПОУ:
39134505
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

67.8 кв. м

Дивитись

Частина приміщення четвертого поверху хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» Радивилівської міської ради Рівненської області, площею 111,5 кв.м., що знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Радивилів, вул. Садова, 4.

Частина приміщення четвертого поверху хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» Радивилівської міської ради Рівненської області, площею 111,5 кв.м., що знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Р...
Ім'я:
Стецюк Федір Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380363343731 ЄДРПОУ:
02000263
Орендна плата

9 950,26 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

111.5 кв. м

Дивитись
Орендна плата

4 746,33 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

100.5 кв. м

Дивитись