нежитлове приміщення АЗПСМ

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211208-65537
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
8 груд. 2021 16:03
Дата редагування:
1 серп. 2025 14:51

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2297019007221

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сільської ради від 29.09.2020р.№57/7 "Про доповнення Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Дубівської територіальної громади, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
лише за цільовим призначенням

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлове приміщення АЗПСМ

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

136.4 кв. м

Адреса:

Україна, 45023, Волинська область, Облапи, Незалежності, 102-А
Опис:
нежитлове приміщення АЗПСМ с. Облапи, яке знаходиться за адресою: с. Облапи вул. Незалежності, 102-А, площею 136,4 м2

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
136.4
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
компенсація орендарем балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
не застосовується
Координати:
Широта: 51.427550485375555 Довгота: 24.32463197917092

Розташування на мапі

Документи об'єкту 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 8 груд. 2021 16:03
Не вказано 8 груд. 2021 16:03

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04333939
Адреса:
Україна, 45031, Волинська область, Дубове, Ковельська, 72, КОАТУУ: 0722182401, ДУБОВЕ

Основний контакт

Ім'я:
Троцюк Роман Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380989454207

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області
ЄДРПОУ:
04333939
Адреса:
Україна, 45031, Волинська область, Дубове, Ковельська,72, КОАТУУ: 0722182401, ДУБОВЕ

Основний контакт

Ім'я:
Троцюк Роман Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380989454207

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області

Вас може зацікавити

Частина приміщення головного корпусу КП "Турійська лікарня планового лікування" (хірургічне відділення), площею 70,1 кв.м за адресою: вул. Лікарська, 22, селище Турійськ, Ковельського району, Волинська області

Частина приміщення головного корпусу КП "Турійська лікарня планового лікування" (хірургічне відділення), площею 70,1 кв.м за адресою: вул. Лікарська, 22, селище Турійськ, Ковельського району, Волинська області
Ім'я:
Сліпчук Людмила Павлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969509204 ЄДРПОУ:
01983039
Орендна плата

2 209,90 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

70.1 кв. м

Дивитись

Приміщення харчоблоку площею 68,9 кв. м розташованого за адресою: м. Володимир, вул. 14-ї Князівської бригади, 21

Приміщення харчоблоку площею 68,9 кв. м розташованого за адресою: м. Володимир, вул. 14-ї Князівської бригади, 21
Ім'я:
Процька Лариса Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0334234953 ЄДРПОУ:
44365036
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.9 кв. м

Дивитись

Оренда частини приміщень їдальні закладу загальної середньої освіти "Ветлівський ліцей" (харчоблок, складські та технічні приміщення)

Оренда частини приміщень їдальні закладу загальної середньої освіти "Ветлівський ліцей" (харчоблок, складські та технічні приміщення)
Ім'я:
Гречко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380993176159 ЄДРПОУ:
23017109
Орендна плата

354,88 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

119.7 кв. м

Дивитись