Нежитлові приміщення хірургічного корпусу, загальною площею 10,6 кв.м.

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

4 роки 11 місяців 29 днів

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211115-06644
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 лист. 2021 13:35
Дата редагування:
9 трав. 2023 16:09

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Свідоцтво на право власності , індексний номер 45078162 від 05.10.2015

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 18 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 29 вересня 2021 року № 1046 "Про включення до Переліку другого типу об'єкту нерухомого майна комунальної власності балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Наказ директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня " Тульчинської міської ради №434 від 16.11.2021 року "Про намір ередачі в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності Тульчинської міської ради"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 18 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 29 вересня 2021 року № 1046 "Про включення до Переліку другого типу об'єкту нерухомого майна комунальної власності балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 18 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 29 вересня 2021 року № 1046 "Про включення до Переліку другого типу об'єкту нерухомого майна комунальної власності балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
4 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Об'єкт оренди може використовуватись лише для розміщення відповідних державних та комунальних закладів охорони здоров'я, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п. 13 Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою КМУ від 28.04.2021 року №630
Ринкова вартість:
49 644,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
27 жовт. 2021 14:20
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
КП "Архітектурне планувально-проектне бюро ( сертифікат ФДМУ №346/20 субєкта оціночної діяльності від 30.04.2020 року

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне обєднання "Вінницький обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастрофВінницької обласної ради"
ЄДРПОУ:
36364624
Адреса:
Україна, 21018, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Пирогова,46 А, КОАТУУ: 0500000000, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Пірникоза Анатолій Васильович
E-mail:
Телефон:
+380432508473

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення хірургічного корпусу

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

10.6 кв. м

Адреса:

Україна, 23600, Вінницька область, Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, 114
Опис:
Нежитлове приміщення хірургічного корпусу, загальною площею 10,6 кв.м., а саме: кімната площею 10,6 кв.м. розташовані на другому поверсі одноповерхової будівлі.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
8963.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.6
Рік будівництва:
1995
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Відшкодування витрат балонсоутримувача на утримання орендованого майнавідповідно до договорів
Координати:
Широта: 48.67463171706892 Довгота: 28.84183645248429

Розташування на мапі

Документи об'єкту 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 15 лист. 2021 13:35
Документ 15 лист. 2021 13:35
Документ 15 лист. 2021 13:35
Документ 15 лист. 2021 13:35
Документ 15 лист. 2021 13:35
Копія рішень, дозволів та згоди 9 трав. 2023 16:09

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01982672
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, МІСТО ТУЛЬЧИН, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА, 114
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження Тульчинського міського голови №08-03-610 від 29.12.2021 року "Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради

Основний контакт

Ім'я:
РОСПУТНА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
E-mail:
Телефон:
+380433522856

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУЛЬЧИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
01982672
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, МІСТО ТУЛЬЧИН, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА, 114
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження Тульчинського міського голови №08-03-610 від 29.12.2021 року "Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради

Основний контакт

Ім'я:
РОСПУТНА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
E-mail:
Телефон:
+380433522856

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
43978731
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, місто ТУЛЬЧИН, провулок БРАЦЛАВСЬКИЙ, 6

Основний контакт

Ім'я:
ЩУР НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
E-mail:
Телефон:
+380677331083

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУЛЬЧИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, ву...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

2 762,01 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

10 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення будівлі школи площею 9 кв.м за адресою: м.Козятин, вул. Винниченка, 29

Частина нежитлового приміщення будівлі школи площею 9 кв.м за адресою: м.Козятин, вул. Винниченка, 29
Ім'я:
Петрик Тетяна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637014632 ЄДРПОУ:
23101028
Орендна плата

159,18 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

9 кв. м

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

13.78 кв. м

Дивитись