Нежитлові приміщення господарчого корпусу, загальною площею 49,5 кв.м., розташовані за адресою: місто Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 114

Орендна плата

1,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

4 роки 11 місяців 29 днів

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211104-36069
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
4 лист. 2021 16:37
Дата редагування:
16 лист. 2023 12:46

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 18 сесії 8 скликання Тульчинської міської ради від 29.09.2021 року №1046 "Про включення до Переліку другого типу об'єкту нерухомого майна комунальної власності балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради".

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Наказ в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради №430 від 12.11.2021 року "Про намір передачі в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності Тульчинської міської ради"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 18 сесії 8 скликання Тульчинської міської ради від 29.09.2021 року №1046 "Про включення до Переліку другого типу об'єкту нерухомого майна комунальної власності балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради".

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 18 сесії 8 скликання Тульчинської міської ради від 29.09.2021 року №1046 "Про включення до Переліку другого типу об'єкту нерухомого майна комунальної власності балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство "Тульчинська районна центральна лікарня" Тульчинської міської ради".

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
4 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Об'єкт оренди може використовуватись лише для розміщення відповідних державних та комунальних закладів охорони здоров'я, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн з ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п. 13 Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою КМУ від 28.04.2021 року №630
Ринкова вартість:
178 539,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
1 жовт. 2021 03:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
КП "Архітектурне планувально-проектне бюро ( сертифікат ФДМУ №346/20 субєкта оціночної діяльності від 30.04.2020 року

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Вінницькне обласне бюро судово-медичної експертизи
ЄДРПОУ:
05484497
Адреса:
Україна, 21012, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Гліба Успенського, 83, КОАТУУ: 0500000000, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ВІННИЦЯ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статуту Вінницького ОБСМЕ

Основний контакт

Ім'я:
Жук Вячеслав Васильович
E-mail:
Телефон:
+380432552880
Факс:
+380432552882
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення господарчого корпусу

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

49.5 кв. м

Адреса:

Україна, 23600, Вінницька область, місто Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича,114
Опис:
Нежитлові приміщення господарчого корпусу, загальною площею 49,5 кв.м., а саме: кімната площею 14,3 кв.м., кімната площею 21,2 кв.м., кімната площею 1,8 кв.м., кімната площею 12,2 кв.м., розташовані на першому поверсі одноповерхової будівлі.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
801.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.5
Рік будівництва:
2010
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Відшкодування витрат балонсоутримувача на утримання орендованого майнавідповідно до договорів
Координати:
Широта: 48.675769715044126 Довгота: 28.84132146835348

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 4 лист. 2021 16:37
Документ 4 лист. 2021 16:37
Документ 4 лист. 2021 16:37
Документ 4 лист. 2021 16:37
Документ 4 лист. 2021 16:37
Копія рішень, дозволів та згоди 3 трав. 2023 13:30
Копії договорів 16 лист. 2023 12:45
Копії договорів 16 лист. 2023 12:46

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01982672
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, МІСТО ТУЛЬЧИН, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА, 114
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження Тульчинського міського голови №08-03-610 від 29.12.2021 року "Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради

Основний контакт

Ім'я:
РОСПУТНА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
E-mail:
Телефон:
+380433522856

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУЛЬЧИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
01982672
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, МІСТО ТУЛЬЧИН, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА, 114
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження Тульчинського міського голови №08-03-610 від 29.12.2021 року "Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради

Основний контакт

Ім'я:
РОСПУТНА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
E-mail:
Телефон:
+380433522856

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
43978731
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, місто ТУЛЬЧИН, провулок БРАЦЛАВСЬКИЙ, 6

Основний контакт

Ім'я:
ЩУР НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
E-mail:
Телефон:
+380677331083

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУЛЬЧИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення коридору будівлі гуртожитку № 4, а саме: частину № ІV (2,0 кв.м велике крило) на першому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на другому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на третьому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на четвертому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на п’ятому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на шостому поверсі; частина № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на сьомому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на восьмому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на дев’ятому поверсі, загальною площею 34,0 кв.м, за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Келецька, 100, що перебувають на балансі Вінницького національного технічного університету

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення коридору будівлі гуртожитку № 4, а саме: частину № ІV (2,0 кв.м велике крило) на першому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на другому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило,...
Орендна плата

3 183,08 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

34 кв. м

Дивитись

Частина вбудованого приміщення в будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин, загальною площею 30,0 кв.м, що знаходиться на балансі Гайсинської міської ради та розташована за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вул. Соборна, буд.99

Частина вбудованого приміщення в будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин, загальною площею 30,0 кв.м, що знаходиться на балансі Гайсинської міської ради та розташована за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вул. Соборна, буд.99
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

4 роки 7 місяців

Площа

30 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

2 762,01 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

60.1 кв. м

Дивитись