Нежитлове приміщення загальною площою 53,2 кв. м на підвальному поверсі, за адресою: м. Київ, вул. Олександра Копиленка, 3А. Чинний орендар ТОВ "Шерл Трейдiнг"

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців 29 днів

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211011-68328
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
11 жовт. 2021 14:45
Дата редагування:
22 лип. 13:51

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
09.11.2020 № 39198674

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не відноситься до пам яток культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення торгівельного об"єкту з продажу ортопедичнихз виробів

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 11

Чинний орендар

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Шерл Трейдінг"
ЄДРПОУ:
34807155
Адреса:
Україна, Київ, Київ, копиленка 3, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Шинкар Галина
E-mail:
Телефон:
+380509276490

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення загальною площою 53,2 кв. м на підвальному поверсі, за адресою: м. Київ, вул. Олександра Копиленка, 3А

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

53.2 кв. м

Адреса:

Україна, 01011, Київ, Київ, Копиленка Олександра, 3А
Опис:
Нежитлове приміщення загальною площою 53,2 кв. м на підвальному поверсі, за адресою: м. Київ, вул. Олександра Копиленка, 3А

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
53.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
53.2
Номер поверху або поверхів:
підвал
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.43197275 Довгота: 30.54324529845679

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, вул. Омельяновича-Павленка,15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Ажеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись