Нерухомість
Перелік другого типу
окремо визначені нежитлові приміщення, загальною площею 40,2 кв.м., що розташовані на першому І поверсі триповерхової будівлі, за адресою вул.Центральна 44, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл., 19715
Дія 3
Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260826-51171
Опис:
Про відмову у продовженні Договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Гельмязівської сільської ради від 11.11.2021 р. № 27880 (КНП «ОЦЕМД ТА МК ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»)
Дата публікації:
26 серп. 11:09
Дата редагування:
26 серп. 11:09
Пов'язаний об'єкт:
Пов'язана заява:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець
Орендодавець
Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ
Основний контакт
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Не вказано | 26 серп. 11:09 |
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Дія 2
Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20211203-60042
Опис:
Про прийняття рішення про задоволення заяви № RGLR001-UA-20211026-98191 КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради», щодо укладання договору оренди майна, яке включено до Переліку ІІ типу, загальною площею 40,2 кв.м. яке знаходиться за адресою вул. Центральна 44, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл.
Дата публікації:
3 груд. 2021 10:53
Дата редагування:
3 груд. 2021 10:53
Орендодавець
Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ
Основний контакт
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Не вказано | 3 груд. 2021 10:53 |
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Дія 1
Тип дії:
Інформаційне повідомлення про передачу об’єкта оренди без проведення аукціону
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20211028-63993
Опис:
Передати частину нежитлового приміщення, загальною площею 40,2 кв.м., що розташовані на І-му поверсі триповерхової нежитлової будівлі Гельмязівської АЗПСМ, яка находиться по вул.Центральна 44, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл., 19715. Об"єкт включено в перелік другого типу. Орендна плата за 1 грн. Цільове призначення : для постійного базування станції екстренної (швидкої) медичної допомоги
Дата публікації:
28 жовт. 2021 11:57
Дата редагування:
28 жовт. 2021 11:57
Орендодавець
Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ
Основний контакт
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію