Проведення аукціону про передачу в оренду нерухомого майна, включеного до Переліку першого типу, а саме: приміщення громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами площею 31,70 м2, Арцизький заклад загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів № 5 Арцизької міської ради, розташоване за адресою: Одеська область, м. Арциз, вул. 28 Червня, буд. 115.
Не вказано
5 років
Орендодавець:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИСтан погоджень та рішень
Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку
Рішення про включення в перелік
Погодження уповноваженого органу управління
Погодження органу охорони культурної спадщини
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Правила та умови передачі об'єкта в оренду
Дані про вартість об'єкту
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Склад об'єкту
| № | Назва | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Приміщення громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами
Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 31.7 кв. м |
Адреса: Україна, 68400, Одеська область, Арциз, вулиця 28 Червня, буд. 115 |
|
Опис:
Приміщення громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами площею 31,70 м2, Арцизький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Арцизької міської ради, розташоване за адресою: Одеська область, м. Арциз, вул. 28 Червня, буд. 115.
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
31.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 45.99194 Довгота: 29.41824
|
|||
Розташування на мапі
Документи об'єкту 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Інше | 8 жовт. 2021 15:33 | |
| Інше | 8 жовт. 2021 15:33 | |
| Інше | 8 жовт. 2021 15:33 | |
| Документ | 8 жовт. 2021 15:33 | |
| Документ | 8 жовт. 2021 15:33 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Уповноважений орган управління
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список об'єктів орендодавця ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Частина нежитлової будівлі (харчоблоку на першому поверсі), площею 53,06 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКОЮ ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ №95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
53,06 грн з ПДВ
1 рік
53.06 кв. м
ДивитисьЧастина нежитлових приміщень (№42,43 згідно технічного паспорту від 23.03.2011 №546): кабінет Олександрівського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, розташованого за адресою: Одеський район, Одеська область, м.Чорноморськ, с. Олександрівка, вулиця Центральна 85, загальною площею 49,1 кв.м., що підпорядковане та перебуває на балансі управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
972,27 грн без ПДВ
5 років
49.1 кв. м
Дивитиськабінет № 82, площею 17,80 кв.м; кабінет№ 83, площею 17,20 кв.м; кабінет №84, площею 17,60 кв.м, в будівлі складу №8 з адміністративними приміщеннями, навісом та рампою №32
99,62 грн без ПДВ
5 років
52.6 кв. м
Дивитись