Будівля клініко-діагностичного відділення літ. М, інвентарний номер 1013100018, загальною площею 734,2 кв.м. комунального некомерційного підприємства "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області за адресою: 71304, Запорізька область, Василівський район, м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Набережна, 130

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

49 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211001-78404
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
1 жовт. 2021 10:52
Дата редагування:
21 груд. 2021 08:38

Галерея 15 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2346432123224

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Кам'янсько-Дніпровської міської ради від 15 вересня 2021 року № 72

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
49 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення центру з медичного обслуговування населення
Додаткові умови оренди майна:
Затверджені рішенням Кам’янсько-Дніпровської міської ради від 15 грудня 2021 № 7 «Про затвердження додаткових умов передачі в оренду майна комунальної власності Кам’янсько-Дніпровської міської ради Василівського району шляхом проведення аукціону»: - строк оренди 49 років; - використання об’єкта оренди виключно за цільовим призначенням – для розміщення центру з медичного обслуговування населення; - надається право орендарю на передачу майна в суборенду без зміни цільового призначення.
Можливість суборенди:
Так

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Будівля клініко-діагностичного відділення літ. М, інвентарний номер 1013100018, загальною площею 734,2 кв.м. комунального некомерційного підприємства "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області за адресою: 71304, Запорізька область, Василівський район, м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Набережна, 130

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

734.2 кв. м

Адреса:

Україна, 71304, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
Опис:
Будівля клініко-діагностичного відділення літ. М, інвентарний номер 1013100018, загальною площею 734,2 кв.м. за адресою: 71304, Запорізька область, Василівський район, м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Набережна, 130. Будівля 1903 року побудови, технічний стан задовільний. Фундамент - бут, стіни - цегла, покрівля - шифер, перекриття - дерев'яне з підшивкою, підлога - лінолеум, керамічна плитка, ламінат, дошки, сходи - відсутні. Інженерне обладнання: електрика, водопровід, каналізація. Вид опалення - місцеве водяне.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
734.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
734.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
734.2
Рік будівництва:
1903
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Відшкодування витрат на оплату комунальних послуг згідно рахунків, наданих балансоутримувачем
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар відшкодовує сплату земельного податку
Координати:
Широта: 47.4939427037217 Довгота: 34.4206559236692

Розташування на мапі

Документи об'єкту 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 1 жовт. 2021 10:52
Не вказано 30 лист. 2021 14:55
Не вказано 17 груд. 2021 11:29
Не вказано 21 груд. 2021 08:38
Не вказано 17 груд. 2021 13:12
Не вказано 17 груд. 2021 13:23

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
25218421
Адреса:
Україна, 71304, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, вул. Каховська, 98, КОАТУУ: 2322410100, КАМЯНКА-ДНІПРОВСЬКА

Основний контакт

Ім'я:
Царан Тетяна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380956158778
Факс:
+380956158778

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
ЄДРПОУ:
01992854
Адреса:
Україна, 71304, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130, КОАТУУ: 2322410100, КАМЯНКА-ДНІПРОВСЬКА

Основний контакт

Ім'я:
Кудрін Олександр Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380664020753

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Кам'янсько-Дніпровська міська рада Василівсього району Запорізької області

Вас може зацікавити

Об’єкт нерухомого майна права комунальної власності, а саме: складу (літ. А) площею 558,2 кв.м реєстраційний номер 3272190423060, сторожки (літ. Б) площею 18,90 кв.м реєстраційний номер 3272198523060, битовки (літ. Г) площею 41,80 кв.м реєстраційний номер 3284594723060, котельні (літ. К) площею 35,10 кв.м реєстраційний номер 3273463123060, навісу (літ. Н) площею 48,1 кв.м реєстраційний номер 3273816023060, приміщення для зберігання будматеріалів (літ. О) площею 84,20 кв.м реєстраційний номер 3273820523060, навісу (літ. Л) площею 112,2 кв.м, вбиральні (літ. У) площею 1,0 кв.м, парканів №№ 1, 2, воріт № 3, замощення І площею 261,0 кв.м, за адресою: 69084, м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 31

Об’єкт нерухомого майна права комунальної власності, а саме: складу (літ. А) площею 558,2 кв.м реєстраційний номер 3272190423060, сторожки (літ. Б) площею 18,90 кв.м реєстраційний номер 3272198523060, битовки (літ. Г) площею 41,80 кв.м реєстраційний номер 3284...
Ім'я:
Марія Безверха
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1160.5 кв. м

Дивитись

Приміщення другого поверху (літ. А-9) у складі приміщення №133, балконів у кількості 6 од., сходової клітини IV загальною площею 692,20 кв.м за адресою: 69096, м. Запоріжжя, вул. Каховська, 26.

Приміщення другого поверху (літ. А-9) у складі приміщення №133, балконів у кількості 6 од., сходової клітини IV загальною площею 692,20 кв.м за адресою: 69096, м. Запоріжжя, вул. Каховська, 26.
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

692.2 кв. м

Дивитись

нежитлове приміщення №26, частина приміщення №27

нежитлове приміщення №26, частина приміщення №27
Ім'я:
Денис Трубека
E-mail: [email protected] Телефон: +380685304930 ЄДРПОУ:
42767945
Орендна плата

32 746,50 грн без ПДВ

Строк оренди

12 місяців

Площа

434.5 кв. м

Дивитись