частина окремо визначеного нежитлового приміщення двоповерхової нежитлової будівлі, загальною площею 5,6 кв.м., вул.Центральна 1, с.Гельмязів, Золотоніського р-ну, Черкаської обл., 19715, І поверх

Дія 3

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260819-81498
Опис:
Про продовження Договору оренди шляхом проведення аукціону з переважним правом чинного орендаря
Дата публікації:
19 серп. 12:40
Дата редагування:
20 серп. 12:07
Пов'язаний об'єкт:
Пов'язана заява:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 19 серп. 12:40
Не вказано 20 серп. 12:07

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 4

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260819-57480
Опис:
Про затвердження Переліку першого типу об’єктів нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Гельмязівської сільської ради
Дата публікації:
19 серп. 14:58
Дата редагування:
19 серп. 14:58
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 19 серп. 14:58

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 2

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20231212-73053
Опис:
Про зміну зазначеної сторони Балансоутримувача у діючих договорах оренди
Дата публікації:
12 груд. 2023 16:09
Дата редагування:
12 груд. 2023 16:09
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна Василівна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 12 груд. 2023 16:09
Не вказано 12 груд. 2023 16:09

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 1

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20211008-80761
Опис:
Про прийняття рішення про задоволення заяви чинного орендаря щодо продовження договору оренди без проведення аукціону, нежитлового приміщення, площею 5,6 кв.м., розміщене на першому поверсі двоповерхової нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою вул.Центральна 1, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл.
Дата публікації:
8 жовт. 2021 15:52
Дата редагування:
8 жовт. 2021 15:52
Пов'язаний об'єкт:
Пов'язана заява:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна Василівна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 8 жовт. 2021 15:52

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію