нежитлове приміщення, загальною площею 51,5 кв.м., вул. Ілляшенка 2, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл., 19715

Дія 4

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260819-14010
Опис:
Про затвердження Переліку першого типу об’єктів нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Гельмязівської сільської ради
Дата публікації:
19 серп. 14:56
Дата редагування:
19 серп. 14:56
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 19 серп. 14:56

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 3

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260819-86513
Опис:
Про продовження Договору оренди шляхом проведення аукціону з переважним правом чинного орендаря
Дата публікації:
19 серп. 12:32
Дата редагування:
19 серп. 12:32
Пов'язаний об'єкт:
Пов'язана заява:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 19 серп. 12:32

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 2

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20231213-23951
Опис:
Про зміну зазначеної сторони Балансоутримувача у діючих договорах оренди
Дата публікації:
13 груд. 2023 09:03
Дата редагування:
13 груд. 2023 09:03
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна Василівна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 13 груд. 2023 09:03
Не вказано 13 груд. 2023 09:03

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 1

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20211006-08072
Опис:
Про прийняття рішення про задоволення заяви чинного орендаря щодо продовження договору оренди без проведення аукціону, нежитлового приміщення, загальною площею 51,5 кв.м. яке знаходиться за адресою вул.Ілляшенка 2, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл.
Дата публікації:
6 жовт. 2021 17:18
Дата редагування:
6 жовт. 2021 17:28
Пов'язаний об'єкт:
Пов'язана заява:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради
ЄДРПОУ:
04410433
Адреса:
Україна, 19715, Черкаська область, Гельмязів, Центральна, 1, КОАТУУ: 7121582301, ГЕЛЬМЯЗІВ

Основний контакт

Ім'я:
Вертипорох Тетяна Василівна
E-mail:
Телефон:
+380631050164
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 6 жовт. 2021 17:28

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію