Частина нежитлової будівлі загальною площею 83,7 кв.м. що складається з кабінетів: №43 площею 13,6 кв.м., №44 площею 14,5 кв.м., №45 площею 18,3 кв.м.,№46 площею 37,3 кв.м., по вул. Соборна,48

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210902-42393
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
2 вер. 2021 14:49
Дата редагування:
1 вер. 2022 08:32

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Комунальне підприємство Київської обласної ради "Ржищівське бюро технічної інвентарізації" №29138647 від 20.07.2010 р

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про включення об'єктів до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Ржищівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону від 02.07.2021 року №669-11-08

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
для розміщення Управління державної казначейської служби України у м.Ржищеві Київської області

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлової будівлі в м.Ржищів по вул. Соборна,48

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

83.7 кв. м

Адреса:

Україна, 09230, Київська область, Ржищів, Соборна вулиця
Опис:
Загальна площа об'єкта оренди 83,7 кв.м. що складається з кабінетів: №43 площею 13,6 кв.м., №44 площею 14,5 кв.м., №45 площею 18,3 кв.м.,№46 площею 37,3 кв.м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
83.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
968.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.967121432137 Довгота: 31.0404001723901

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна,22, КОАТУУ: 3211300000, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна,22, КОАТУУ: 3211300000, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухі...
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

118 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

51.9 кв. м

Дивитись