Частина нежитлової адміністративної будівлі площею 324,84 м2 на 1-2 поверсі 2 поверхової будівлі

Договір 1

Статус договору:
Недіючий
Метод укладання договору:
Передача в оренду з переліку другого типу
Назва:
Договір оренди № 11 нерухомого майна, що належить до комунальної власності та перебуває на балансі Голованівської селищної ради
Опис:
Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності та перебуває на балансі Голованівської селищної ради
Дата публікації:
1 вер. 2021 10:17
Дата редагування:
3 вер. 13:22
Номер договору:
11
Дата підписання:
1 вер. 2021 00:00
Термін дії договору:
1 вер. 2021 03:00 – 1 вер. 03:00
Ставка оренди відповідно до договору:
5,00 грн з ПДВ

Орендар

Назва:
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГОЛОВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ЄДРПОУ:
03197693
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський район/смт голованівськ, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 23, КОАТУУ: 3521400000, ГОЛОВАНІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ ГОЛОВАНІВСЬК

Основний контакт

Ім'я:
Дудник Антоніна Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+0525221098
Назва документу Тип документу Дата публікації
Додаток до договору 1 вер. 2021 10:17
Підписаний договір 1 вер. 2021 10:17

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Договір 2

Статус договору:
Діючий
Метод укладання договору:
Продовження договору
Назва:
Договір оренди №11/1 нерухомого майна, що належить до комунальної форми власності та перебуває на балансі Голованівської селищної ради
Опис:
Договір оренди № 11/1 укладається в порядку продовження строку дії попереднього Договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до комунальної власності та перебуває на балансі Голованівської селищної ради № 11 від 01.09.2021 року. Продовження здійснюється без проведення аукціону терміном на 5 років з орендною платою 1,00грн в рік
Дата публікації:
2 вер. 09:12
Дата редагування:
2 вер. 09:12
Номер договору:
11/1
Дата підписання:
2 вер. 00:00
Термін дії договору:
2 вер. 00:00 – 1 вер. 2031 00:00
Ставка оренди відповідно до договору:
5,00 грн з ПДВ

Орендар

Назва:
Управління соціального захисту населення Голованівської районної військовї адміністрації
ЄДРПОУ:
03197693
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський район/смт голованівськ, Соборна 23, КОАТУУ: 3521400000, ГОЛОВАНІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ ГОЛОВАНІВСЬК

Основний контакт

Ім'я:
Пашенюк Людмила
E-mail:
Телефон:
+380976546924
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 2 вер. 09:12

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію