нежитлове приміщення площею 93,4 кв. м за адресою: Кловський узвіз,14/24

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців 29 днів

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210722-49434
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
22 лип. 2021 10:36
Дата редагування:
25 серп. 2025 09:34

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
номер запису на пл 70,2 кв.м - 36948454, на пл. 228,9 кв. м ( в т. ч 23,2 кв. м ) - 36948887)

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не відноситься до пам"яток архітектури

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
побутове обслуговування населення ( пральня)

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
1 709 386,07 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 618 726,53 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлове приміщення площею 93,4 кв. м за адресою: Кловський узвіз,14/24.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

93.4 кв. м

Адреса:

Україна, 01021, Київ, Київ, Кловський узвіз,14/24
Опис:
нежитлове приміщення площею 93,4 кв. м за адресою: Кловський узвіз,14/24, розташоване в підвалі

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
93.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
93.4
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.43820005 Довгота: 30.537508834728065

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, вул. Омельяновича-Павленка,15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Анжеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, провулок Івана Мар"яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Данильченко Ірина Михайлівна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись