Частина будівлі кінотеатру "Україна" загальною площею 9,8 кв.м. за адресою вул.Миру,1, м.Дубровиця, Рівненська область (приміщення №21 згідно технічного паспорту)

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210714-55321
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
14 лип. 2021 15:48
Дата редагування:
13 серп. 16:23

Галерея 3 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Свідоцтво про право власності від 29.04.2002, видане на підставі рішення виконкому Дубровицької міської ради від 19.04.2002р. №121

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Дубровицької міської ради від 20.01.2022 №554 "Про затвердження Переліків першого та другого типу об'єктів комунального майна Дубровицької міської ради для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
9 788,60 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
3 418,95 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Чинний орендар

Назва:
Рівненська дирекція Приватного акціонерного товариства «Українська пожежно-страхова компанія»
ЄДРПОУ:
38391566
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Чорновола 70, КОАТУУ: 5610100000, РІВНЕ

Основний контакт

Ім'я:
Оксенчук Соломія Ігорівна
E-mail:
Телефон:
+380985997671

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина будівлі кінотеатру "Україна" загальною площею 9,8 кв.м. за адресою вул.Миру,1, м.Дубровиця, Рівненська область

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

9.8 кв. м

Адреса:

Україна, 34100, Рівненська область, Дубровиця, Миру,1
Опис:
Частина будівлі кінотеатру "Україна" загальною площею 9,8 кв.м. за адресою вул.Миру,1, м.Дубровиця, Рівненська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
9.8
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Витрати на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг відшкодовуються Орендарем у порядку, передбаченому чинним законодавством
Координати:
Широта: 51.5691058 Довгота: 26.5654542

Розташування на мапі

Документи об'єкту 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 28 лип. 2021 15:25
Не вказано 28 лип. 2021 15:26
Не вказано 28 лип. 2021 15:26

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
05390997
Адреса:
Україна, 34100, Рівненська область, Дубровиця, Воробинська, 4, КОАТУУ: 5621810100, ДУБРОВИЦЯ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Аверіна Наталія Федорівна
E-mail:
Телефон:
+380660393454

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради
ЄДРПОУ:
44153430
Адреса:
Україна, 34100, Рівненська область, м.Дубровиця, вул. Воробинська,4, КОАТУУ: 5621810100, ДУБРОВИЦЯ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення затверджене рішенням Дубровицької міської ради від 09.10.2025 №1990

Основний контакт

Ім'я:
Стасюк Ніна Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380971686116

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Дубровицька міська рада

Вас може зацікавити

Оренда частини приміщення клубу комунального закладу "Березнівський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, площею 6,3 кв.м, за адресою: вул. Шевченка, буд.13, с. Яблунне, Рівненський район, Рівненська область, 34630, для здійснення комерційної діяльності

Оренда частини приміщення клубу комунального закладу "Березнівський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, площею 6,3 кв.м, за адресою: вул. Шевченка, буд.13, с. Яблунне, Рівненський район, Рівненська ...
Ім'я:
Середній Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380965717275 ЄДРПОУ:
04387823
Орендна плата

270,30 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

6.3 кв. м

Дивитись

Оренда частини приміщення будинку культури комунального закладу "Березнівський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, площею 15,3 кв.м, за адресою: вул. Сонячна, буд.1а, с. Зірне, Рівненський район, Рівненська область, 34609, для надання перукарських послуг

Оренда частини приміщення будинку культури комунального закладу "Березнівський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, площею 15,3 кв.м, за адресою: вул. Сонячна, буд.1а, с. Зірне, Рівненський район, Р...
Ім'я:
Середній Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380965717275 ЄДРПОУ:
04387823
Орендна плата

643,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

15.3 кв. м

Дивитись

Приміщення № 11, загальною площею 16,60 кв.м. розміщене на першому поверсі в будівлі, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. Словацького, 3а

Приміщення № 11, загальною площею 16,60 кв.м. розміщене на першому поверсі в будівлі, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. Словацького, 3а
Орендна плата

3 589,86 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16.6 кв. м

Дивитись