Нежитлова будівля, приміщення міської ради загальною площею 46,6 кв.м. а саме: кабінет № 4 площею 33,4 кв.м., комора № 3 -6,5 кв.м., комора № 2-4,3 кв.м, тамбор площею 2,4 кв. м по вул.Соборна, 22

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210713-12360
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
13 лип. 2021 12:12
Дата редагування:
17 лют. 2022 10:56

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Комунальне підприємство Київської обласної ради "Ржищівське бюро технічної інвентарізації" №29139713 від 20.07.2010 р

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про включення об'єктів до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Ржищівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону від 02.07.2021 року №669-11-08

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
для розміщення відділення АТ "Державний ощадний банк України"

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

46.6 кв. м

Адреса:

Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна, 22
Опис:
Об'єкт розташований за адресою: Київська область,м.Ржищів, вул. Соборна,22 загальною площею 46,6 кв.м. а саме: кабінет № 4 площею 33,4 кв.м., комора № 3 -6,5 кв.м., комора № 2-4,3 кв.м, тамбор площею 2,4 кв. м

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
46.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
530.4
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Координати:
Широта: 49.9702742588831 Довгота: 31.0428788884886

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна,22, КОАТУУ: 3211300000, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, вул.Соборна,22, КОАТУУ: 3211300000, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

51.9 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення (ігрова кімната, перший поверх будівлі) площею 48,6 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (ігрова кімната, перший поверх будівлі) площею 48,6 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

48.6 кв. м

Дивитись

Приміщення №45 – 40,70кв.м на 2-му поверсі нежитлової будівлі "Центр професійного розвитку", що знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Славутич, вул. Збройних Сил України, буд. №3.

Приміщення №45 – 40,70кв.м на 2-му поверсі нежитлової будівлі "Центр професійного розвитку", що знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Славутич, вул. Збройних Сил України, буд. №3.
Ім'я:
Халіпова Наталя Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011 Факс:
+380457926868
Веб сайт: ЄДРПОУ:
26539541
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

40.7 кв. м

Дивитись