Продовження договору оренди без проведення аукціону - нежитлові приміщення загальною площею 126,0 кв.м. на вул. Шухевича, 105 у м. Хмельницькому

Договір 2

Статус договору:
Діючий
Метод укладання договору:
Продовження договору
Назва:
ДОГОВІР про продовження Договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади від 18 серпня 2021р.
Опис:
нежитлові приміщення загальною площею 126,0 кв.м, розташовані в двох окремо стоячих будівлях, за адресою: вул. Шухевича, 105, м. Хмельницький
Дата публікації:
6 серп. 15:54
Дата редагування:
6 серп. 15:54
Номер договору:
б/н
Дата підписання:
6 серп. 00:00
Термін дії договору:
18 серп. 00:00 – 17 серп. 2031 00:00
Ставка оренди відповідно до договору:
3 231,13 грн з ПДВ

Орендар

Назва:
ПП "Електричні Станції та Мережі - монтаж"
ЄДРПОУ:
40490029
Адреса:
Україна, 29009, Хмельницька область, Хмельницький, Північна, буд. 113/1, к. 217, КОАТУУ: 6810100000, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Козіцин Олександр Валентинович
E-mail:
Телефон:
+380677691643
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 15:54

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Договір 1

Статус договору:
Діючий
Метод укладання договору:
Передача в оренду через аукціон
Назва:
ДОГОВІР ОРЕНДИ нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади
Опис:
нежитлові приміщення, розташовані в двох окремо стоячих будівлях, загальною площею 126,0 кв.м, за адресою: вул. Курчатова, 105, м. Хмельницький
Дата публікації:
6 серп. 15:49
Дата редагування:
6 серп. 15:49
Номер договору:
б/н
Дата підписання:
18 серп. 2021 00:00
Термін дії договору:
18 серп. 2021 00:00 – 17 серп. 00:00
Ставка оренди відповідно до договору:
1 491,01 грн з ПДВ

Орендар

Назва:
ПП "Електричні Станції та Мережі - монтаж"
ЄДРПОУ:
40490029
Адреса:
Україна, 29009, Хмельницька область, Хмельницький, Північна, буд. 113/1, к. 217, КОАТУУ: 6810100000, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Козіцин Олександр Валентинович
E-mail:
Телефон:
+380677691643
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 серп. 15:49
Додаток до договору 6 серп. 15:49

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію