Частина нежитлового приміщення адміністративної будівлі села Рокита, що розташоване за адресою вул. Центральна,34, с. Білоцерківка, Великобагачанського району, Полтавської області

Орендна плата

644,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

2 роки

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210618-49002
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
18 черв. 2021 13:49
Дата редагування:
18 черв. 2021 14:09

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Білоцерківської сільської ради від 30.05.2021 року "Про затвердження Переліків першого та другого типу об'єктів комунальної власності Білоцерківської сільської ради для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Магазин не продовольчих товарів

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
644,00 грн з ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
15 %
Ринкова вартість:
51 500,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 трав. 2021 21:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТОВ "Консалтингова компанія "Форекс"
Вартість оцінки:
3 200,00 грн з ПДВ
Сума компенсації:
3 200,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення адміністративної будівлі села Рокита, що розташоване за адресою вул. Центральна,34, с. Білоцерківка, Великобагачанського району, Полтавської області

Нерухомість
Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

32.4 кв. м

Адреса:

Україна, 38352, Полтавська область, Рокита, вул.Центральна, буд. 34
Опис:
Частина не житлового приміщення адміністративної будівлі села Рокита, з окремим входом, загальною площею, 32,4 кв.м. на першому поверсі двоповерхової будівлі, знаходиться за адресою вул. Центральна, 34 с. Рокита В.Багачанського р-н, Полтавської області

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
32.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
856.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.585797222432 Довгота: 33.6355429518064

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
40202143
Адреса:
Україна, 38340, Полтавська область, Білоцерківка, Першотравнева,9, КОАТУУ: 5320281201, БІЛОЦЕРКІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Пилипенко Петро Іванович
E-mail:
Телефон:
+380953038922

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області
ЄДРПОУ:
40202143
Адреса:
Україна, 38340, Полтавська область, Білоцерківка, Першотравнева,9, КОАТУУ: 5320281201, БІЛОЦЕРКІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Пилипенко Петро Іванович
E-mail:
Телефон:
+380953038922

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області

Вас може зацікавити

оренда нежитлового приміщення площею 22,0 кв. м ( кабінет № 1-14), що розташоване на другому поверсі нежитлового приміщення адміністративної будівлі за адресою: Полтавська область, Полтавський район, м. Кобеляки, вул. Дніпровська, 7

оренда нежитлового приміщення площею 22,0 кв. м ( кабінет № 1-14), що розташоване на другому поверсі нежитлового приміщення адміністративної будівлі за адресою: Полтавська область, Полтавський район, м. Кобеляки, вул. Дніпровська, 7
Ім'я:
ПОЛЯХ Тетяна Валентинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380995035680 ЄДРПОУ:
42769539
Орендна плата

1 363,29 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

22 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Героїв України, 5

Нежитлове приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Героїв України, 5
Ім'я:
Хорошун Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668877496 ЄДРПОУ:
13967034
Орендна плата

7,02 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

53 кв. м

Дивитись

Приміщення котельні з технологічним обладнанням с. Почаївка , вул. Лесі Українки, 3

Приміщення котельні з технологічним обладнанням с. Почаївка , вул. Лесі Українки, 3
Ім'я:
Карпенко Надія Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380951765737 ЄДРПОУ:
37829035
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

18.4 кв. м

Дивитись