Нежитлове приміщення на вул. Набережно - Корчуватській, 92 загальною площею 87,20 кв. м, яке розташоване на першому поверсі житлового будинку

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210617-48447
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
17 черв. 2021 15:44
Дата редагування:
1 трав. 14:46

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2160587080000

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист від 14.04.2021 № 431-1317

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Додаткові умови оренди майна:
Приміщення може використовуватися на розсуд орендаря крім нічних клубів, ресторанів з нічним режимом роботи (після 22 год.), саун, лазень, закладів харчування, кафе, барів, ресторанів, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
102 875,49 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
51 168,37 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Чинний орендар

Назва:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТЕЛЕКОМ"
ЄДРПОУ:
21560766
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, Бульва Тараса Шевченка,18, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Книш Марина Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380911144243

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення на вул. Набережно - Корчуватській, 92 загальною площею 87,20 кв. м, яке розташоване на першому поверсі житлового будинку

Нерухомість
Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

87.2 кв. м

Адреса:

Україна, 03045, Київ, Київ, вул. Набережно - Корчуватська, 92
Опис:
Нежитлове приміщення на вул. Набережно - Корчуватській, 92 загальною площею 87,20 кв. м, яке розташоване на першому поверсі житлового будинку

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
87.2
Технічний стан об'єкта:
Нежитлове приміщення в задовільному стані
Додаткова інформація про наявні комунікації:
В наявності інженерні комунікації (електропостачання, водопостачання, теплопостачання)
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар повинен сплачувати балансоутримувачу за за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та самостійно сплачувати вартість фактично спожитих комунальних послуг постачальникам таких послуг, які надаються за окремими договорами
Координати:
Широта: 50.364233299999995 Довгота: 30.5591697348223

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37308812
Адреса:
Україна, 03039, Київ, Київ, голосіївський,42, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Лимаренко Тетяна Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380442816624

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м.Києва"
ЄДРПОУ:
32375554
Адреса:
Україна, 03039, Київ, Київ, проспект Голосіївський,17-Б, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Демчик Людмилпа Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380445251963

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ГОЛОСІЇВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення на другому поверсі будівлі учбово-виробничих майстерень загальною площею 73,20 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 21 літ. В

Нежитлові приміщення на другому поверсі будівлі учбово-виробничих майстерень загальною площею 73,20 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 21 літ. В
Ім'я:
Салюк Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026196 ЄДРПОУ:
19020407
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

73.2 кв. м

Дивитись

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись