нежитлове приміщення (кабінет № 3 ) в одноповерховій адміністративній будівлі, за адресою: Житомирська обл., смт.Червоне, вулиця Миру, 30, загальною площею 21,1 кв.м. (корисною площею 13,7 кв.м.), яка обліковується на балансі Червоненської селищної ради

Орендна плата

1,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

2 роки 11 місяців

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210615-70810
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 черв. 2021 21:06
Дата редагування:
15 черв. 2021 21:06

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії Червоненської селищної ради від 10.06.2021 №195

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Червоненської селищної ради від 10.06.2021р. №194 «Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону»

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
без зміни цільового використання, без права передачі в суборенду та викупу.
Додаткові умови оренди майна:
Орендар має право за рахунок власних коштів здійснювати в разі необхідності поточний та/або капітальний ремонт (на підставі рішення Червоненської селищної ради) орендованого майна відповідно до положень передбачених Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483 .

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн з ПДВ
Ринкова вартість:
33 253,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
29 квіт. 2021 21:00

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлового приміщення (кабінет № 3 ) в одноповерховій адміністративній будівлі, за адресою: Житомирська обл., смт.Червоне, вулиця Миру, 30, загальною площею 21,1 кв.м. (корисною площею 13,7 кв.м.), яка обліковується на балансі Червоненської селищної ради

Нерухомість
Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

21.1 кв. м

Адреса:

Україна, 13434, Житомирська область, Червоне, Вулиця Миру, будинок 30
Опис:
нежитлового приміщення (кабінет № 3 ) в одноповерховій адміністративній будівлі, за адресою: Житомирська обл., смт.Червоне, вулиця Миру, 30, загальною площею 21,1 кв.м. (корисною площею 13,7 кв.м.), яка обліковується на балансі Червоненської селищної ради

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
21.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
13.7
Технологія будівництва:
Панель
Технічний стан об'єкта:
В задовільному технічному стані, наявне електропостачання та індивідуальне газове опалення.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Газифікація:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.9504303306617 Довгота: 28.8680414335262

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04346793
Адреса:
Україна, 13434, Житомирська область, Червоне, вул. Миру, 28, КОАТУУ: 1820355600, ЧЕРВОНЕ

Основний контакт

Ім'я:
Болотін Павло Сергійович (Bolotin Pavlo)
E-mail:
Телефон:
+380680435209

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Червоненська селищна рада
ЄДРПОУ:
04346793
Адреса:
Україна, 13434, Житомирська область, Червоне, вул. Миру, 28, КОАТУУ: 1820355600, ЧЕРВОНЕ

Основний контакт

Ім'я:
Болотін Павло Сергійович (Bolotin Pavlo)
E-mail:
Телефон:
+380680435209

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Червоненська селищна рада

Вас може зацікавити

надземний гараж, за адресою: вул.Шевченка, 6А/9, смт.Черняхів, Житомирська область, загальною площею 20,10 кв.м.

надземний гараж, за адресою: вул.Шевченка, 6А/9, смт.Черняхів, Житомирська область, загальною площею 20,10 кв.м.
Ім'я:
Іваницька Людмила Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969084001 ЄДРПОУ:
04344156
Орендна плата

300,00 грн з ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

20.1 кв. м

Дивитись

надземний гараж, за адресою: вул.Шевченка, 6А/12, смт.Черняхів, Житомирська область, загальною площею 21,10 кв.м.

надземний гараж, за адресою: вул.Шевченка, 6А/12, смт.Черняхів, Житомирська область, загальною площею 21,10 кв.м.
Ім'я:
Іваницька Людмила Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969084001 ЄДРПОУ:
04344156
Орендна плата

315,40 грн з ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

21.1 кв. м

Дивитись

Частина асфальтного покриття площею 40 кв. м, що перебуває на балансі ДУ «Житомирська установа виконання покарань (№8)» та знаходиться за адресою: Житомирська обл., м. Житомир, проспект Незалежності 172

Частина асфальтного покриття площею 40 кв. м, що перебуває на балансі ДУ «Житомирська установа виконання покарань (№8)» та знаходиться за адресою: Житомирська обл., м. Житомир, проспект Незалежності 172
Ім'я:
Дьомкіна Галина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380412421917 ЄДРПОУ:
42956062
Орендна плата

1,60 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

40 кв. м

Дивитись