нежитлове приміщення загальною площею 22,8 кв.м за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська,14 г

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210517-18781
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
17 трав. 2021 12:26
Дата редагування:
17 трав. 2021 12:51

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
№18-ОД від 08.04.2021

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Коропської селищної ради №96 від 19.04.2021

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
обмеження відповідно до п.29 Порядку- закладів охорони здоров"я, суб"єктів підприємницької діяльності, що надають медичні послуги.
Додаткові умови оренди майна:
Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 ЗУ « про оренду державного та комунального майна» Якщо переможцем став інший учасник аукціону, договір з чинним орендарем припиняється у зв’язку із його закінченням на дату проведення аукціону. Згода на передачу майна в суборенду не надається. Якщо переможцем аукціону став інший його учасник, він повинен відшкодувати колишньому орендарю вартість проведення незалежної оцінки та рецензування звіту про оцінку майна. Орендодавець буде здійснювати індексацію орендної плати відповідно чинного законодавства

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлове приміщення площею 22.8 кв. м за адресою: смт. Короп, вул. Чернігівська,14 г, Чернігівської області

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

22.8 кв. м

Адреса:

Україна, 16200, Чернігівська область, Короп, Чернігівська,14 г
Опис:
нежитлове приміщення(кабінет) площею 22,8 кв.м, розташований на першому поверсі одноповерхової будівлі "Стоматології". Вхід до об"єкту оренди - окремий.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
22.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
266.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
22.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
приміщення в гарному стані
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
орендар має компесувати балансоутримувачу сплату земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об"єкт оренди

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
02006294
Адреса:
Україна, 16200, Чернігівська область, Короп, Чернігівська,56, КОАТУУ: 7422255100, КОРОП

Основний контакт

Ім'я:
Ашейкіна Тетяна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+0465621497

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Коропська центральна лікарня" Коропської селищної ради
ЄДРПОУ:
02006294
Адреса:
Україна, 16200, Чернігівська область, Короп, Чернігівська,56, КОАТУУ: 7422255100, КОРОП

Основний контакт

Ім'я:
Ашейкіна Тетяна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+0465621497

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Коропська центральна лікарня" Коропської селищної ради

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103
Ім'я:
Бицька Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380959281621 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04415867
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

32.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110

Нежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Черніг...
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464322433 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

33,96 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

15.9 кв. м

Дивитись

Оренда нежитлового приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – «2-10») загальною площею – 17,3кв.м., корисною площею – 12,0кв.м., що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110.

Оренда нежитлового приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – «2-10») загальною площею – 17,3кв.м., корисною площею – 12,0кв.м., що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська об...
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464322433 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

17,30 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

17.3 кв. м

Дивитись