Продовження дії договору оренди без проведення аукціону - нежитлове приміщення, за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Доценка, 22 (ЗЗСО №12).

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210421-08611
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
21 квіт. 2021 12:22
Дата редагування:
4 жовт. 2022 11:46

Стан погоджень та рішень

Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є па'яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Об'єкт оренди пропонується для розміщення фізкультурно - спортивної секції,що безпосередньо організовує дозвілля дітей, юнацтва,розвиває їхні фахові здібності та залучає до занять фізичною культурою та спортом ( 100 год. на місяць). Об’єкт оренди є нерухомим майном закладу освіти, відповідно до ч. 4 ст. 80 Закону України «Про освіту» об’єкт оренди не підлягає приватизації чи використанню не за освітнім призначенням, крім надання в оренду з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо закладами освіти, пов’язаних із забезпеченням освітнього процесу або обслуговуванням учасників освітнього процесу.

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п. 14 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 30.07.2007 року
Ринкова вартість:
865 269,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
15 лют. 2021 22:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Оцінювач - ТОВ «Центр нерухомості».

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Громадська організація «Чернігівська міська федерація боксу, кікбоксінгу, тайського боксу та рукопашного бою»
ЄДРПОУ:
25975174
Адреса:
Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, проспект Перемоги, б 49-А, кім. 903, КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Красножон Андрій Валентинович
E-mail:
Телефон:
+380937400175

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення, за адресою:14000, м. Чернігів, вул. Доценка, 22 ( ЗЗСО №12).

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

182.18 кв. м

Адреса:

Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, вул. Доценка, 22
Опис:
Нежитлове приміщення загальною площею 182,18 кв.м, у тому числі площі спільного користування 5,48 кв.м, яке розташоване в підвалі триповерхової будівлі ЗЗСО №12 за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Доценка, 22

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
182.18
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
176.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Технічний стан об'єкта:
Задовiльний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Відшкодовування Орендодавцю вартості комунальних послуг здійснюється згідно виставлених рахунків
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар повинен перераховувати плату (податок) за користування земельною ділянкою пропорційно до орендованої площі на рахунок Орендодавця згідно виставлених рахунків

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
02147598
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, Чернігів, Проспект Перемоги, 141, КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитренко Аліна
E-mail:
Телефон:
+380931873128

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління освіти Чернігівської міської ради
ЄДРПОУ:
02147598
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, Чернігів, Проспект Перемоги, 141, КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитренко Аліна
E-mail:
Телефон:
+380931873128

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління освіти Чернігівської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Горбунова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687535528 ЄДРПОУ:
24838038
Орендна плата

30,79 грн з ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

136.66 кв. м

Дивитись

частина виробничих приміщень з гаражем Д-1-2 загальною площею 203,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Піщана, 19

частина виробничих приміщень з гаражем Д-1-2 загальною площею 203,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Піщана, 19
Ім'я:
Лобачов Юрій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380974917434 ЄДРПОУ:
43173325
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

203.7 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення, загальною площею 164,4 кв. м, розташоване за адресою: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 25

Нежитлове приміщення, загальною площею 164,4 кв. м, розташоване за адресою: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 25
Ім'я:
Кузьміна Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380462778386 Веб сайт: ЄДРПОУ:
14227121
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

164.4 кв. м

Дивитись