Продовження дії договору оренди без проведення аукціону - нежитлове приміщення, за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Доценка, 9 (ЗЗСО №29 Чернігівської міської ради Чернігівської області).

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210420-73377
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
20 квіт. 2021 15:05
Дата редагування:
28 груд. 2022 14:58

Стан погоджень та рішень

Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є па'яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Об'єкт оренди пропонується для музичного виховання дітей. Об’єкт оренди є нерухомим майном закладу освіти, відповідно до ч. 4 ст. 80 Закону України «Про освіту» об’єкт оренди не підлягає приватизації чи використанню не за освітнім призначенням, крім надання в оренду з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо закладами освіти, пов’язаних із забезпеченням освітнього процесу або обслуговуванням учасників освітнього процесу.

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п. 12. Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 30.07.2007 року, встановлена річна орендна плата у розмірі 1(однієї) гривни.
Залишкова балансова вартість:
12 520,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Управління культури та туризму Чернігівської міської ради
ЄДРПОУ:
02231904
Адреса:
Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, вул.Кирпоноса буд, 9., КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Шевчук Олександ Іванович
E-mail:
Телефон:
+38462678742

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Продовження дії договору оренди без проведення аукціону - нежитлове приміщення, за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Доценка, 9 (ЗЗСО №29 Чернігівської міської ради Чернігівської області).

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

70 кв. м

Адреса:

Україна, 14000, Чернігівська область, Чернігів, вул. Доценка, 9
Опис:
Нежитлове приміщення загальною площею 70,0 кв.м, у тому числі площі спільного користування 13,9 кв.м, яке розташоване на ІІ поверсі двоповерхової будівлі ЗЗСО №29 за адресою: м. Чернігів, вул. Доценка, 9

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
70.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
53.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Відшкодовування Орендодавцю вартості комунальних послуг здійснюється згідно виставлених рахунків
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Звільнений

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
02147598
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, Чернігів, Проспект Перемоги, 141, КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитренко Аліна
E-mail:
Телефон:
+380931873128

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління освіти Чернігівської міської ради
ЄДРПОУ:
02147598
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, Чернігів, Проспект Перемоги, 141, КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитренко Аліна
E-mail:
Телефон:
+380931873128

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління освіти Чернігівської міської ради

Вас може зацікавити

комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55

комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55
Ім'я:
Луценко Людмила Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380984781400 ЄДРПОУ:
43989827
Орендна плата

3 136,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

61.55 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення загальною площею 67,3 кв. м, корисною площею 47,2 кв. м, що знаходиться в одноповерховій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Ковчин, вулиця Перемоги, будинок 76.

Нежитлове приміщення загальною площею 67,3 кв. м, корисною площею 47,2 кв. м, що знаходиться в одноповерховій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Ковчин, вулиця Перемоги, будинок 76.
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680857117 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

67,30 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

67.3 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ірина Горбунова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687535528 ЄДРПОУ:
24838038
Орендна плата

30,79 грн з ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

136.66 кв. м

Дивитись