Нежиле приміщення, приміщення міської аптеки №118 загальною площею 17,0 кв.м.,по вул.Соборна,15/2 каб.№3

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210322-70447
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
22 бер. 2021 15:42
Дата редагування:
11 січ. 2024 16:29

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
"Ржищівське бюро технічної інвентарізації" №18364685 від 30.03.2007 р

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про включення об'єктів до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Ржищівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону від 12.03.2021 року №288-06-08

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Ні
Реквізити підтверджуючого документу:
Про включення об'єктів до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Ржищівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону від 12.03.2021 року №288-06-08

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Чинний орендар

Назва:
Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ)
ЄДРПОУ:
43315602
Адреса:
Україна, 01001, Київ, Київ, пров. Музейний, 2-Д, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Свіренюк Олександр
E-mail:
Телефон:
+304723735508

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

17 кв. м

Адреса:

Україна, 09230, Київська область, Ржищів, Соборна15/2
Опис:
Частина нежитлового приміщення площею 17,0 кв.м., Київська область, м.Ржищів, вул.Соборна,15/2

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.0
Координати:
Широта: 49.9701152207566 Довгота: 31.0445414516353

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 11 січ. 2024 16:29

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, Соборна,22, КОАТУУ: 0720880803, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області
ЄДРПОУ:
35486602
Адреса:
Україна, 09230, Київська область, Ржищів, Соборна,22, КОАТУУ: 0720880803, РЖИЩІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дідиченко Володимир Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380987024775

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення кухні площею 16,7 кв.м. першого поверху будівлі Васильківськівської гімназії № 8 Васильківської міської ради, яка розташована за адресою: Військове містечко № 11, буд. 7-А, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення кухні площею 16,7 кв.м. першого поверху будівлі Васильківськівської гімназії № 8 Васильківської міської ради, яка розташована за адресою: Військове містечко № 11, буд. 7-А, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

16.7 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення корисною площею 2,0 кв.м. розташованого на 1-му поверсі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Богатир», що знаходиться за адресою: 07101, Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, Дніпровський квартал,1

Частина нежитлового приміщення корисною площею 2,0 кв.м. розташованого на 1-му поверсі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Богатир», що знаходиться за адресою: 07101, Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, Дніпровський квартал,1
Ім'я:
Халіпова Наталя Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011 ЄДРПОУ:
26539541
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

16.9 кв. м

Дивитись

Оренда частини нежитлового приміщення, площею 19,0 кв.м., м. Тараща вул. Шевченка, 66

Оренда частини нежитлового приміщення, площею 19,0 кв.м., м. Тараща вул. Шевченка, 66
Ім'я:
Рубіженко Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673880139 ЄДРПОУ:
01994215
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

19 кв. м

Дивитись