Нежитлове приміщення цокольного поверху розташоване в житловому будинку за адресою: вул. Лютеранська, 4 площею 46,9 кв. м.

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210304-90922
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
4 бер. 2021 16:45
Дата редагування:
20 груд. 2023 15:13

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2062048980000

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Ні
Реквізити підтверджуючого документу:
432-5455 від 29.12.2020

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
Цільове призначення об'єкта:
foodBuffetCafeNotExcisable
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
1 467 985,50 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 230 427,26 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення цокольного поверху розташоване в житловому будинку за адресою: вул. Лютеранська, 4 площею 46,9 кв. м.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

46.9 кв. м

Адреса:

Україна, 01001, Київ, Київ, вул. Лютеранська, 4
Опис:
Нежитлове приміщення цокольного поверху розташоване в житловому будинку за адресою: вул. Лютеранська, 4 площею 46,9 кв. м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
46.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
46.9
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Цокольний
Номер поверху або поверхів:
цоколь
Технічний стан об'єкта:
Потребує поточного ремонту.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.445935649999996 Довгота: 30.522930994368178

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Анжеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія житлового фонду Печерського району м. Києва"
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, провулок Івана Мар"яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Данильченко Ірина
E-mail:
Телефон:
+380442545286

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Площа

26.4 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись