Гідротехнічні споруди ставка Малоходачківського старостинського округу с. Малий Ходачків Тернопільського району Тернопільської області

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210303-40398
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
3 бер. 2021 11:10
Дата редагування:
18 лист. 2021 11:48

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №760 22 сесії Великобірківської селищної ради від 26.10.2021 року "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Чинний орендар

Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОН"
ЄДРПОУ:
30362920
Адреса:
Україна, 47742, Тернопільська область, Товстолуг, Промислова,1, КОАТУУ: 6125287801, ТОВСТОЛУГ

Основний контакт

Ім'я:
Березовська Наталія Григорівна
E-mail:
Телефон:
+380352492360

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Гідротехнічні споруди ставка Малоходачківського старостинського округу с. Малий Ходачків Тернопільського району Тернопільської області

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

230 кв. м

Адреса:

Україна, 47741, Тернопільська область, Костянтинівка, Шевченка, 52
Опис:
Гідротехнічні споруди ставка Малоходачківського старостинського округу с. Малий Ходачків Тернопільського району Тернопільської області

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
230.0
Координати:
Широта: 49.4708195092524 Довгота: 25.8231111248993

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380983479869
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380983479869
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області

Вас може зацікавити

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.
Ім'я:
Євсюкова Ольга Тимофіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976759074 ЄДРПОУ:
45365587
Орендна плата

119,60 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

119.6 кв. м

Дивитись

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей
Ім'я:
Аврамцева Галина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974717389 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04058445
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

120 кв. м

Дивитись

Приміщення першого поверху під літерою А від 1-54 до 1-57 та від 1-59 до 1-61 (згідно технічного паспорта) за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, село Почапинці, вул. Шкільна, 1

Приміщення першого поверху під літерою А від 1-54 до 1-57 та від 1-59 до 1-61 (згідно технічного паспорта) за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, село Почапинці, вул. Шкільна, 1
Ім'я:
Зінов'єв Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380679917453 ЄДРПОУ:
14029197
Орендна плата

264,57 грн без ПДВ

Строк оренди

Не вказано

Площа

143.3 кв. м

Дивитись