Нерухомість
Тип переліку не визначено
вбудовані приміщення загальною площею 366,9м2 двоповерхової будівлі м. Вінниця просп. Юності, 28
Зареєструйтесь, щоб додати заяву до об'єкту
Зареєструватись
Заява 2
Тип заяви:
Заява про продовження договору оренди
Ідентифікатор заяви:
RGLR001-UA-20260812-15941
Опис:
Просимо продовжити без проведення аукціону строком на 2 роки 11 місяців договір №12-4Ж оренди комунального майна Вінницької міської територіальної громади від 04.02.2021р., зі змінами, вбудованих приміщень загальною площею 366,9м2 (першого поверху /№1-№10/ та другого поверху №3, з урахуванням площ загального користування), першого поверху /№13-№17/ двоповерхової будівлі /літ. А/; одноповерхової будівлі /літ. Б/ приміщення /№1-№8/) за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, просп. Юності, 28, для виробничих потреб.
На замовлення МКП «Управляюча компанія «Житло-Гарант»» виготовлено звіт про незалежну експертну оцінку. Висновок та рецензію додаємо. Звіт передано департаменту комунального майна Вінницької міської ради наручно
Дата публікації:
12 серп. 15:23
Заява 1
Тип заяви:
Заява про продовження договору оренди
Ідентифікатор заяви:
RGLR001-UA-20231129-98585
Опис:
Прошу продовжити договір оренди комунального майна № 12-4Ж від 04.02.2021р , на вбудовані приміщення загальною площею 366,9 кв м без проведення аукціону.
Дата публікації:
29 лист. 2023 09:47
Орендодавець
Назва:
ЄДРПОУ:
41029597
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Соборна,59
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти