Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі "Великобірківський ліцей ім. С. Балея" для комплексного харчування школярів

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210122-26298
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
22 січ. 2021 11:33
Дата редагування:
18 лист. 2021 12:18

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №760 22 сесії Великобірківської селищної ради від 26.10.2021 року "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Ні
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 26 сесії Великобірківської селищної ради №531 від 15.05.2018 року

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Дані про вартість об'єкту

Дата визначення ринкової вартості:
5 черв. 2017 18:00

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі НВК "Великобірківська ЗОШ I-III ст.- гімназія ім. С. Балея" для комплексного харчування школярів

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

97.7 кв. м

Адреса:

Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Шкільна, 1
Опис:
Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі НВК "Великобірківська ЗОШ I-III ст.- гімназія ім. С. Балея" для комплексного харчування школярів, площею 97.7 м.кв., розташоване за адресою: 47740, вул. Шкільна,1, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Перебуває в оренді ФОП Гупало Н.В.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
97.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
97.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
97.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.527623399999996 Довгота: 25.753921100000007

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380983479869
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради
ЄДРПОУ:
44106464
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Урманець Ольга Дмитрівна
E-mail:
Телефон:
+380965056788
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області

Вас може зацікавити

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.
Ім'я:
Євсюкова Ольга Тимофіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976759074 ЄДРПОУ:
45365587
Орендна плата

119,60 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

119.6 кв. м

Дивитись

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей
Ім'я:
Аврамцева Галина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974717389 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04058445
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

120 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення Шляхтинецької гімназії імені О.Г.Барвінського Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (харчоблок) площею 52,7 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Липова.1, с. Шляхтинці, Тернопільський район, Тернопільська область.

Частина нежитлового приміщення Шляхтинецької гімназії імені О.Г.Барвінського Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (харчоблок) площею 52,7 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Липова.1, с. Шляхтинці, Тернопільський район, Т...
Ім'я:
Королюк Людмила Семенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352297141 ЄДРПОУ:
40639474
Орендна плата

69,22 грн без ПДВ

Строк оренди

175 днів

Площа

52.7 кв. м

Дивитись