Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі Великобірківської селищної ради для використання під офісне приміщення для спортивного товариства "Колос"

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Неактивний
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210122-09005
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
22 січ. 2021 13:13
Дата редагування:
18 лист. 2021 12:08

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Неактивний
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №760 22 сесії Великобірківської селищної ради від 26.10.2021 року "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Чинний орендар

Назва:
Фізкультурно-спортивне товариство "Колос" Тернопільської районної ради
ЄДРПОУ:
02660440
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського,53, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кульбіцький Іван Якович
E-mail:
Телефон:
+380352492360

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі Великобірківської селищної ради для використання під офісне приміщення для спортивного товариства "Колос"

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

12.2 кв. м

Адреса:

Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського,53
Опис:
Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі Великобірківської селищної ради для використання під офісне приміщення для спортивного товариства "Колос", площею 12.2 кв.м., розташоване за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
12.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
12.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
12.2
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.5535 Довгота: 25.5948

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380983479869
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380983479869
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення комунальної власності в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради

Оренда нежитлового приміщення комунальної власності в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради
Ім'я:
Стецька Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: +380352268982 ЄДРПОУ:
04058344
Орендна плата

2 713,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

19.3 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення Соборненської гімназії імені Володимира Гарматія Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (харчоблок) площею 19,6 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Зарічна,20, с.Соборне Тернопільський р-н, Тернопільська обл.

Частина нежитлового приміщення Соборненської гімназії імені Володимира Гарматія Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (харчоблок) площею 19,6 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Зарічна,20, с.Соборне Тернопільський р-н, Те...
Ім'я:
Королюк Людмила Семенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352297141 ЄДРПОУ:
40639474
Орендна плата

19,60 грн без ПДВ

Строк оренди

175 днів

Площа

19.6 кв. м

Дивитись

Нежитлова будівля загальною площею 8 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 30

Нежитлова будівля загальною площею 8 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 30
Ім'я:
Блажейчук Тарас
E-mail: [email protected] Телефон: +380965051147 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04396288
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

8 кв. м

Дивитись