Продовження договору оренди нерухомого майна №1 від 17.01.2019 року без проведення аукціону (Додаткова угода №3 від 31.12.2020 року)
1,00 грн
з ПДВ2 роки
Орендодавець:
Комунальне некомерційне підприємство "Деснянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Деснянської селищної радиСтан погоджень та рішень
Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку
Рішення про включення в перелік
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Правила та умови передачі об'єкта в оренду
Дані про вартість об'єкту
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Склад об'єкту
| № | Назва | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продовження договору оренди нерухомого майна №1 від 17.01.2019 року без проведення аукціону (Додаткова угода №3 від 31.12.2020 року)
Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 31.5 кв. м |
Адреса: Україна, 17024, Чернігівська область, сел. Десна, вул. Рибалка 6 |
|
Опис:
Дві кімнати, загальною площею 31,5 м. кв., які знаходяться в нежитловій будівлі КНП «Деснянський ЦПМСД» на другому поверсі, за адресою: вул. Рибалка 6, сел. Десна, Чернігівського р-н, Чернігівської обл., для розміщення пункту швидкої і невідкладної медичної допомоги
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
31.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
1235.1
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.4982 Довгота: 31.2893
|
|||
Розташування на мапі
Документи об'єкту 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Документ | 15 січ. 2021 12:30 | |
| Документ | 15 січ. 2021 12:30 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Деснянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Деснянської селищної радиВас може зацікавити
комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55
3 136,00 грн з ПДВ
5 років
61.55 кв. м
ДивитисьНежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103
Не вказано
5 років
32.2 кв. м
ДивитисьНежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110
33,96 грн без ПДВ
5 років
15.9 кв. м
Дивитись