Телефон Panasonic 6 FВFВІ О 2787; вогнегасник порошковий ВП-5; телефон Panasonic KX-T 7630 RU 6 Д BSE 014277; Комп'ютер в зборі (системний блок LOGIC POWER-1, клавіатура-1, мишка-1, колонки-2, мереж.подовж.-3м, монітор PHILIPS 223v5lsb2/62 21.5-1).

Орендна плата

0,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210105-64615
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
5 січ. 2021 14:04
Дата редагування:
16 січ. 2021 15:49

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Розпорядження голови районної ради від 04 листопада 2020 року №62-р «Про включення об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Баштанського району до Переліку другого типу об’єктів оренди, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону»

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Розпорядження голови районної ради від 30 листопада 2020 року №66-р «Про передачу в оренду без проведення аукціону рухомих та нерухомих об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Баштанського району »

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
.Для користування працівниками в процесі роботи
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
0,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Пункт 10 методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженою КМУ від 04.10.1995 №786
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
без податку на додану вартість 1 (одна) грн в рік за кожен об'єкт оренди
Первісна балансова вартість:
11 814,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
6 599,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Баштанська районна рада
ЄДРПОУ:
24789498
Адреса:
Україна, 56101, Миколаївська область, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37

Основний контакт

Ім'я:
Бондаренко Л.В.
E-mail:
Телефон:
+380965807231

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Телефон Panasonic 6 FВFВІ О 2787; вогнегасник порошковий ВП-5; телефон Panasonic KX-T 7630 RU 6 Д BSE 014277; Комп'ютер в зборі (системний блок LOGIC POWER-1, клавіатура-1, мишка-1, колонки-2, мереж.подовж.-3м, монітор PHILIPS 223v5lsb2/62 21.5-1).

Інше окреме індивідуально визначене майно
Код CAV: 30000000-9 Офісна та комп’ютерна техніка, устаткування та приладдя, крім меблів та пакетів програмного забезпечення
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

Не вказано

Адреса:

Україна, 56101, Миколаївська область, Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37
Опис:
Телефон Panasonic 6 FВFВІ О 2787; вогнегасник порошковий ВП-5; телефон Panasonic KX-T 7630 RU 6 Д BSE 014277; Комп'ютер в зборі (системний блок LOGIC POWER-1, клавіатура-1, мишка-1, колонки-2, мереж.подовж.-3м, монітор PHILIPS 223v5lsb2/62 21.5-1).

Координати:
Широта: 46.9750 Довгота: 31.9946

Розташування на мапі

Документи об'єкту 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про затвердження переліку об'єктів 5 січ. 2021 14:04
Цифровий підпис 5 січ. 2021 14:04
Технічні специфікації 5 січ. 2021 14:04
Цифровий підпис 5 січ. 2021 14:04

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
24789498
Адреса:
Україна, 56101, Миколаївська область, Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37

Основний контакт

Ім'я:
Данчук Наталя Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380965239149

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Баштанська районна рада
ЄДРПОУ:
24789498
Адреса:
Україна, 56101, Миколаївська область, Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37

Основний контакт

Ім'я:
Данчук Наталя Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380965239149

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця БАШТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Іваніна Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380684404824 ЄДРПОУ:
25696652
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

84 кв. м

Дивитись

Нежитлові приміщення (кімнати №№ 101, 103, 105, 107, 108, 109, 114, 118, 120) загальною площею 345,48 кв.м. Лабораторного корпусу №2 (адміністративного) за адресою: м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 43а

Нежитлові приміщення (кімнати №№ 101, 103, 105, 107, 108, 109, 114, 118, 120) загальною площею 345,48 кв.м. Лабораторного корпусу №2 (адміністративного) за адресою: м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 43а
Ім'я:
Денисюк Олег Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380507166701 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03534512
Орендна плата

5 582,60 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

345.48 кв. м

Дивитись

Приміщення №55 в адміністративно-виробничій будівлі загальною площею 17,5 кв.м. за адресою: Миколаївська обл. м. Південноукраїнськ, вул. Європейська, 23

Приміщення №55 в адміністративно-виробничій будівлі загальною площею 17,5 кв.м. за адресою: Миколаївська обл. м. Південноукраїнськ, вул. Європейська, 23
Ім'я:
Бондаренко Валентина Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0681203483 ЄДРПОУ:
30055111
Орендна плата

1 192,82 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

17.5 кв. м

Дивитись