Нежитлові приміщення

Орендна плата

531,12 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20201106-21366
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
6 лист. 2020 16:02
Дата редагування:
26 лют. 15:01

Галерея 6 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
531,12 грн без ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Протокол електронного аукціону №UA-PS-2021-01-05-000006-2 та додатковий договір від 23.02.26 до договору оренди від 23.02.21 №2275
Первісна балансова вартість:
30 212,18 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
28 412,18 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Позін Олег Михайлович
ІПН/РНОКПП:
1505703515
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Свободи, 9, кв. 2

Основний контакт

Ім'я:
Позін Олег Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380976501573

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

34.2 кв. м

Адреса:

Україна, 33003, Рівненська область, Рівне, вул. Василя Червонія, 14
Опис:
Нежитлові приміщення. що розташовані в межах підвального поверху житлової дванадцятиповерхової будівлі літ."А-12" за адресою м. Рівне, вул. Василя Червонія, 14, наявний окремий вхід. Потребує ремонту.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
34.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.2
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
У балансоутримувача відсутні договірні відносини із постачальниками комунальних послуг щодо забезпечення об'єкту оренди
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Плата за землю не сплачується за місцезнаходженням земельної ділянки за адресою м. Рівне, вул. Василя Червонія, 14 в зв'язку із відсутністю сформованої земельної ділянки, а саме виникнення права власності або права користування земельною ділянкою (ст. 269, 270 Податкового Кодексу України)
Координати:
Широта: 50.61990000 Довгота: 26.25160000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 27 черв. 2023 09:38
Фотографічне зображення майна 27 черв. 2023 09:38
Фотографічне зображення майна 27 черв. 2023 09:38
Фотографічне зображення майна 27 черв. 2023 09:38
Фотографічне зображення майна 27 черв. 2023 09:38
Фотографічне зображення майна 27 черв. 2023 09:38
Фотографічне зображення майна 27 черв. 2023 09:38

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
26259563
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Соборна, 12А

Основний контакт

Ім'я:
Усик Олександр
E-mail:
Телефон:
+380362620521

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради
ЄДРПОУ:
26259563
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Соборна, 12А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 04 жовтня 2002 року № 108 та розпорядження міського голови від 14.06.2021 №224-ос

Основний контакт

Ім'я:
Смоловик Олеся Юріївна
E-mail:
Телефон:
+380362634612
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради

Вас може зацікавити

Оренда частини приміщення будинку культури комунального закладу "Березнівський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, площею 20,5 кв.м, за адресою: вул. Сонячна, буд.1а, с. Зірне, Рівненський район, Рівненська область, 34609, для надання перукарських послуг

Оренда частини приміщення будинку культури комунального закладу "Березнівський міський будинок культури" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, площею 20,5 кв.м, за адресою: вул. Сонячна, буд.1а, с. Зірне, Рівненський район, Р...
Ім'я:
Середній Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380965717275 ЄДРПОУ:
04387823
Орендна плата

798,30 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

20.5 кв. м

Дивитись
Ім'я:
КОЗЯР-ГРИЦАК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380968072245 ЄДРПОУ:
02000228
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

25.1 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення загальною площею 21.0 кв.м, що знаходиться в будівлі моргу

Частина нежитлового приміщення загальною площею 21.0 кв.м, що знаходиться в будівлі моргу
Ім'я:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
E-mail: [email protected] Телефон: +380365225361 Факс:
+380365225361
ЄДРПОУ:
02000105
Орендна плата

818,05 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

21 кв. м

Дивитись