гараж

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20201106-00817
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
6 лист. 2020 14:58
Дата редагування:
6 лист. 2020 14:58

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
1811095459110

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
гараж

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
16 448,00 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1,00 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

гараж

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Площа:

44.7 кв. м

Адреса:

Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Озерна,12А/1
Опис:
гараж за адресою: Сумська область, м.Шостка, вул.Озерна, 12А/1

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
44.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
44.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
44.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
самостійно сплачувати вартість фактично спожитих комунальних послуг постачальникам таких послуг, які надаються за окремими договорами, укладеними Орендарем з цими організаціями
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
сплачує земельний податок за балансоутримувача за користування земельною ділянкою, на якій розташований об`єкт оренди
Координати:
Широта: 50.9077 Довгота: 34.7981

Розташування на мапі

Документи об'єкту 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 6 лист. 2020 14:58
Не вказано 6 лист. 2020 14:58

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04057994
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Садовий бульвар,14

Основний контакт

Ім'я:
Колотуша Тетяна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380988079759

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Шосткинська центральна районна лікарня"
ЄДРПОУ:
01981514
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Щедріна.1

Основний контакт

Ім'я:
Лугова Тетяна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+0544972376

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Шосткинської міської ради

Вас може зацікавити

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

45 кв. м

Дивитись

Державне майно - пункт прийому вторсировини площею 22,8 кв.м за адресою: місто Суми, вулиця Марії Приймаченко, б/н, що обліковується на балансі Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною

Державне майно - пункт прийому вторсировини площею 22,8 кв.м за адресою: місто Суми, вулиця Марії Приймаченко, б/н, що обліковується на балансі Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною
Ім'я:
Полунова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380663461768 ЄДРПОУ:
42769539
Орендна плата

124,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

22.8 кв. м

Дивитись

частини нежитлового приміщення котельні площею 27,5 м.кв

частини нежитлового приміщення котельні площею 27,5 м.кв
Ім'я:
Дворник Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380545851561 ЄДРПОУ:
14025593
Орендна плата

230,20 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

27.5 кв. м

Дивитись