нежитлові вбудовані приміщення на першому поверсі площею 86,7 кв.м

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20201105-61717
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
5 лист. 2020 17:10
Дата редагування:
5 лист. 2020 17:10

Галерея 3 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
офісні приміщення

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
167 316,48 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
33 004,26 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлові вбудовані приміщення на першому поверсі площею 86,7 кв.м

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Площа:

86.7 кв. м

Адреса:

Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Озерна,41
Опис:
нежитлові вбудовані приміщення розташовані за адресою: Сумська область, м.Шостка, вул.Озерна,41

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
86.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
4130.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
86.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
самостійно сплачувати вартість фактично спожитих комунальних послуг постачальникам таких послуг, які надаються за окремими договорами, укладеними Орендарем з цими організаціями
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
сплачує земельний податок за балансоутримувача за користування земельною ділянкою, на якій розташований об`єкт оренди
Координати:
Широта: 50.9077 Довгота: 34.7981

Розташування на мапі

Документи об'єкту 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 5 лист. 2020 17:10
Не вказано 5 лист. 2020 17:10
Не вказано 5 лист. 2020 17:10
Не вказано 5 лист. 2020 17:10

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04057994
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Садовий бульвар,14

Основний контакт

Ім'я:
Колотуша Тетяна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380988079759

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
ЄДРПОУ:
22982512
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Садовий бульвар,8

Основний контакт

Ім'я:
Шкарін Сергій Іванович
E-mail:
Телефон:
+0544965288

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Шосткинської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горета Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380506212423 ЄДРПОУ:
23826636
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки

Площа

94.6 кв. м

Дивитись

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

45 кв. м

Дивитись

Державне майно - нежитлові приміщення загальною площею 156,3 кв.м другого поверху двоповерхової адміністративної будівлі за адресою: Сумська область, Роменський район, селище Недригайлів, вулиця Незалежності, 16, що обліковується на балансі Сумського обласного центру зайнятості

Державне майно - нежитлові приміщення загальною площею 156,3 кв.м другого поверху двоповерхової адміністративної будівлі за адресою: Сумська область, Роменський район, селище Недригайлів, вулиця Незалежності, 16, що обліковується на балансі Сумського обласного...
Ім'я:
Полунова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380663461768 ЄДРПОУ:
42769539
Орендна плата

3 783,84 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

156.3 кв. м

Дивитись